Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 273172 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima09.02.2010. u 22:42 - pre 174 meseci
Da si ziv i zdrav sta sam ja sve video na tapetama kad sam bio klinac :)
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
109.93.163.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima09.02.2010. u 22:58 - pre 174 meseci
Znam o cemu govoris. I ja isto :)
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.02.2010. u 09:53 - pre 174 meseci
Citat:

1. Nikoga ne zelim da ubedjujem ni u sta niti da govorim nekom kako da misli. Znaci, ja tebi necu da kazem da ti moras ili trebas da verujes Edgaru Mitchellu. Ako si primetio ja uvek pitam : Sta ti mislis ? , Da bi mogao posle i ja da kazem svoje misljenje.


Pa eto - vidis da gresis.
Nema tu ja mislim ovo, ti mislis ono. Postoje samo cinjenice.
A ja mislim da je Eddy prolupao, zajedno sa Billy Meiersom...

Citat:

2. Nemam nameru da budem dzak za udaranje i da se ovde svadjam sa ljudima. Uvek imam na nesto pametnije da trosim energiju. Onog trenutka kad neko predje da napada mene licno a prestane da napada materijal koji imamo na raspolaganju meni je jasno da je normalnom razgovoru kraj.


Materijal??? :) Dobro, nazovimo to materijal :):)

Citat:

3. Sto se tice kvalifikacije da sam vernik , to mi krajnje zabavno. Obzirom da me ne interesuju preterano nikakve religije, ne podnosim dogme. A takodje ako samo procitas potpis na mojim postovima bice ti jasno kakva je moja filozofija po pitanju vere. Takodje , svega par ljudi u celoj ovoj diskusiji su me nazvali vernikom, zato sto je uglavnom svima jasno da nemam takav mentalitet.


Naravno da jesi. Nema to veze sa religijama.
Rukovodis se apsoloutno istim stvarima kao fanatici koji ocekuju Isusov ili Alahov silazak - mitovima i predavnjima da je ovaj prorok rekao ono, a onaj rekao ono.
Onda se pojavi covek koji tvrdi da je video Bogoridicu kako place, a on od srece ozdravio od raka. I ti mu poverujes.
Ali ne poverujes zato sto je on jedan to rekao, nego mu poverujes zato sto se pojavi 10 takvih koji tvrde isto...Nazalost glavna stvar se uvek zaboravi...

Citat:

.......a nekad je taj materijal najkvalitetniji moguci kao sto su npr. svedocenja astronauta i drugih visokoprofilnih svedoka.


Ajde da ne komentarisem sve...i da ti opet naglasim da si vernik.
Vidis, ti tom astronautu koji bulazni o ko zna cemu verujes. Da VERUJES, posto sam kazes da ne postoje nikakvi dokazi.
Ali, ti drugom naucniku/astronautu koji kazu "Ne, to nisu vanzemaljci" jednostavno ne verujes. Jos gore je to sto ovi drugi i naglase zasto to nisu vanzemaljci i zasto je odredjena pojava sasvim prirodna ili ljudski izazvana...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.198.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.02.2010. u 12:02 - pre 174 meseci
Ufff... Ti si zakljucio da on bulazni na osnovu cega ?

I opet ne citas pazljivo sta sam napisao. Ako ce ti biti lakse da verujes da sam ja vernik, samo izvoli. To ti i nije tako los izgovor.


Citat:
Pa eto - vidis da gresis.
Nema tu ja mislim ovo, ti mislis ono. Postoje samo cinjenice.
A ja mislim da je Eddy prolupao, zajedno sa Billy Meiersom...


Postoji mnogo cinjenica. Ali osnovna poenta ovde je da li umes da razmisljas svojom glavom u vezi onoga sto vidis ili samo zelis da potvrdis vec postojece misljenje. Ako mislis da samo zato sto sto se "dobro osecas" u vezi svog misljenja, da je ono i uvek ispravno, tu sigurno gresis. Potrebna je izvesna intelektualna distanca od uvrezenih normi da bi se hladnokrvno i logicki razmislilo o kontroverznom problemu. Ovo je od esencijalnog znacaja. Znam da me ovde opet neces razumeti, ali sta da se radi :(

Citat:
Naravno da jesi. Nema to veze sa religijama.
Rukovodis se apsoloutno istim stvarima kao fanatici koji ocekuju Isusov ili Alahov silazak - mitovima i predavnjima da je ovaj prorok rekao ono, a onaj rekao ono.
Onda se pojavi covek koji tvrdi da je video Bogoridicu kako place, a on od srece ozdravio od raka. I ti mu poverujes.
Ali ne poverujes zato sto je on jedan to rekao, nego mu poverujes zato sto se pojavi 10 takvih koji tvrde isto...Nazalost glavna stvar se uvek zaboravi...


Opet prilicno kratkovido sagledavas stvari. I previse simplifikovano. Dao sam samo jedan primer , Dr. Edgara Mitchella. Ako ces ti tako svakoga da okarakterises, kao da je prolupao a svakoga ko misli drugacije od tebe da je vernik, onda neces daleko dogurati u razumevanju problema. Ali ces se i dalje veoma dobro osecati u vezi svog misljenja i sebe.


Citat:
Ajde da ne komentarisem sve...i da ti opet naglasim da si vernik.
Vidis, ti tom astronautu koji bulazni o ko zna cemu verujes. Da VERUJES, posto sam kazes da ne postoje nikakvi dokazi.
Ali, ti drugom naucniku/astronautu koji kazu "Ne, to nisu vanzemaljci" jednostavno ne verujes. Jos gore je to sto ovi drugi i naglase zasto to nisu vanzemaljci i zasto je odredjena pojava sasvim prirodna ili ljudski izazvana...


Cekaj, ti opet ne znas sta je Dr. Edgar Mitchell sve rekao ? Jesi li uopste poslusao intervju ? Evo ti sta kaze drugi naucnik/astronaut :



Obrati paznju da su se njegova iskustva desila pre nego sto je otisao u svemir. Da je imao bilo kakvih psiholoskih problema ili problema druge prirode sigurno nikada ne bi bio izabran za misiju.

E sad pretpostavljam da ces ti opet da kazes da je i Gordon Cooper prolupao i da su ga bas zato i poslali u svemir da bi se vratio kao heroj americke nacije ili mozda da su se nadali da ce da upropasti misiju i opremu koja vredi boga oca i ulozeno bezbroj radnih sati velikog broja ljudi ? Ili ces mozda ovaj put da se malo distanciras od inkvizitorskih poriva i malo razmislis svojom glavom? Ostaje da se vidi :)

 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.02.2010. u 12:16 - pre 174 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Ufff... Ti si zakljucio da on bulazni na osnovu cega ?


Na osnovu toga sto takve price ne price niko normalan.
Kad normalni pocnu to da pricaju, iza sebe ce imati materijalne dokaze.

Citat:
Ankalagon the Black:
Ako ce ti biti lakse da verujes da sam ja vernik, samo izvoli. To ti i nije tako los izgovor.


:)
Pa dobro, koja je onda razlika izmedju tebe i onih sto misle da ikone lece ljude?
U stvari koja je razlika u istinitosti tvrdnji da ikone lece ljude i da nas vanzemaljci posecuju, s obzirom da se zasnivaju na istim dokazima?

Citat:
Ankalagon the Black:
Cekaj, ti opet ne znas sta je Dr. Edgar Mitchell sve rekao ? Jesi li uopste poslusao intervju ? Evo ti sta kaze drugi naucnik/astronaut :


Poslusao. Samo, mene zanima vise od toga sta je neko rekao i sta neko zeli da bude. Ti izgleda neces ili ne zelis da shvatis da je ogromna razlika na prvom mestu izmedju UFO i vanzemaljaca, a na drugom izmedju raznih prica i cinjenica.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

ITguru

Član broj: 49451
Poruke: 108
91.148.89.*

Sajt: www.carbonmetrics.eu


Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.02.2010. u 12:51 - pre 174 meseci
Nesto gledam na Google Earth cuvenu Area 51. To bi zvanicno trebalo da bude vojna baza. Ali gledajuci u GE vidim bas dosta civilnih vozila sto je vrlo interesantno.
Zainteresovani za Energy Management Software Beta Test posetite: www.cenable.com
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.02.2010. u 12:58 - pre 174 meseci
Zasto da ne, pa ne vozi vojska samo zelena vozila :)

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

ITguru

Član broj: 49451
Poruke: 108
91.148.89.*

Sajt: www.carbonmetrics.eu


Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.02.2010. u 13:18 - pre 174 meseci
Znam, voli vojska i belo ;)
Zainteresovani za Energy Management Software Beta Test posetite: www.cenable.com
 
Odgovor na temu

ITguru

Član broj: 49451
Poruke: 108
91.148.89.*

Sajt: www.carbonmetrics.eu


Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.02.2010. u 13:33 - pre 174 meseci
Mislim da su nesto od tih "vojnih" vozila i ovi simaticni aftobusi

http://www.dreamlandresort.com/area51/bus.html
Zainteresovani za Energy Management Software Beta Test posetite: www.cenable.com
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.198.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.02.2010. u 16:33 - pre 174 meseci
Citat:
:)
Pa dobro, koja je onda razlika izmedju tebe i onih sto misle da ikone lece ljude?
U stvari koja je razlika u istinitosti tvrdnji da ikone lece ljude i da nas vanzemaljci posecuju, s obzirom da se zasnivaju na istim dokazima?


Jesi li cuo nekada za termin, placebo efekat ? Prakticno, bilo sta moze da te ili izleci ili da ti poboljsa stanje samo na osnovu tvoje vere da hoce.

http://en.wikipedia.org/wiki/Placebo

Efekti ponekad mogu da budu veoma veliki. Razlika je u tome sto ja ovo znam a ti/oni to ne znate. Isto se odnosi i recimo na molitve ili druge rituale. Sa time, sto treba imati u vidu da ljudski mozak jos uvek nije dovoljno istrazen da bi znali definitivne odgovore na pitanja kako i koliko zaista na ljude moze u pozitivnom smislu da utice nacin razmiljanja.

Razlika u istinitosti tvrdnji izmedju ikona i vanzemaljaca izgleda nije prevelika :) A to da se zasnivaju na istim dokazima je tvrdnja zasnovana na neinformisanosti.



Citat:
Poslusao. Samo, mene zanima vise od toga sta je neko rekao i sta neko zeli da bude. Ti izgleda neces ili ne zelis da shvatis da je ogromna razlika na prvom mestu izmedju UFO i vanzemaljaca, a na drugom izmedju raznih prica i cinjenica.


Nema sta ko u ovom slucaju da zeli da bude. Zna se ko su Dr. Edgar Mithcell i Gordon Cooper.

Evo ti sta je razlika za tvoju informisanost.

1. Sta je UFO ?

U recniku definisan kao neidentifikovani leteci objekat i odnosi se na bilo koje telo u vazduhu za koje se pouzdano ne zna sta je. Ali... tokom godina u praksi je postao i sinonim za vanzemaljski svemirski brod ili generalno vanzemaljski leteci objekat. A vanzemaljskim brodom pilotiraju vanzemaljci i tu je ta kljucna povezanost. U velikom broju slucajeva pojam se upotrebljava u ovom drugom znacenju narocito kada osoba koja ga izgovara iz svog licnog iskustva zna da vanzemaljci postoje i da su nas posetili kao npr. Dr. Edgar Mitchell.

2. Razlika izmedju prica i cinjenica nije tako velika kao sto mislis. Cinjenica je da je Cezar prelazeci reku Rubikon rekao : Kocka je bacena. Kakvim recimo ti matrijalnim dokazima mislis da moze da se potkrepi ta cinjenica kada audio i video recorderi nisu tada postojali ? Jel cinjenica ? Jeste ? Dokazi. Malo teze. Na nekoj od predhodnih strana sam lepo objasnio sta znaci termin dokaz. Jako slicno vazi i za termin cinjenica. Drugim recima cinjenica moze biti i materijalne i nematerijalne (prica) prirode i postoji kao takva samo ako se dovoljan broj ljudi slozi da je to tako bilo.

Dakle, cinjenica je da su Dr. Edgar Mitchell i Gordon Cooper ispricali svoja saznanja u vezi vanzemaljaca. E sada, ako te zanima vise od toga nema problema. Mozes da krenes odavde na primer:



http://www.disclosureproject.org/



 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.12.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima12.02.2010. u 09:48 - pre 174 meseci
Slusajte pazljivo sta kaze astronaut Gene Cernan, poslednji covek koji je bio na Mesecu. Dva puta u toku intervjua je rekao da podrzava povratak na Mesec i na Mars. Implicitno, amerikanci su vec bili na Marsu. Osim toga covek lepo i peva :)

 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima12.02.2010. u 09:50 - pre 174 meseci
Citat:
Ankalagon the Black:
Jesi li cuo nekada za termin, placebo efekat ? Prakticno, bilo sta moze da te ili izleci ili da ti poboljsa stanje samo na osnovu tvoje vere da hoce.


NIsam uopste govorio o placebo efektu.
Samo mali procenat "izlecenih" se tako i izleci. Ostali ili misle da su izleceni, ili nisu ni bili bolesni ili jednostavno lazu.
Ja sam mislio na one druge, one vernike koji slusaju te price (ufolozi), i na one koji te price propovedaju, tj popove i monahe (edgar i ostali "autoriteti")
Kao sto vidis, problem je u tome sto ovi slusatelji VERUJU, bez da traze dokaze.
Vernici ne traze dokaze zato sto se u boga ne sumnja.
Ufolozi ne traze dokaze zato sto ne mogu nista da dokazu.


Citat:
Ankalagon the Black: Nema sta ko u ovom slucaju da zeli da bude. Zna se ko su Dr. Edgar Mithcell i Gordon Cooper.
Ali... tokom godina u praksi je postao i sinonim za vanzemaljski svemirski brod ili generalno vanzemaljski leteci objekat.


Nazalost, rezultat te prakse je da se za vanzemaljce proglasava objekat velicine 2 piksela na slici. Tako da praksa nije dobra. Kao ni bilo sta sto su plasirali ufolozi.

Citat:
Ankalagon the Black:
osoba koja ga izgovara iz svog licnog iskustva zna da vanzemaljci postoje i da su nas posetili kao npr. Dr. Edgar Mitchell.


Iz licnog iskustva verske vodje takodje znaju da postoje bogovi, bauci, demoni, drakule i tako to...

Citat:
Ankalagon the Black:
2. Razlika izmedju prica i cinjenica nije tako velika kao sto mislis.


Za tebe ocigledno nije.

Citat:
Ankalagon the Black:
Cinjenica je da je Cezar prelazeci reku Rubikon rekao : Kocka je bacena. Kakvim recimo ti matrijalnim dokazima mislis da moze da se potkrepi ta cinjenica kada audio i video recorderi nisu tada postojali ? Jel cinjenica ? Jeste ? Dokazi. Malo teze.


I dolazimo do kljuca, zasto si ti tako zbunjen.
Pa zato sto ti je logika skroz naopaka.

Vidis...to NIJE cinjenica. Cinjenica bi bila da moze da se dokaze. A s obzirom da se dokaz da je Cezar to stvarno rekao ogleda u referenci tamo nekog rimskog spisatelja ili ne znam koga vec, to ostaje mit.

Citat:
Ankalagon the Black:
Na nekoj od predhodnih strana sam lepo objasnio sta znaci termin dokaz.


Nisi dobro objasnio (sebi).

Citat:
Ankalagon the Black:
Dakle, cinjenica je da su Dr. Edgar Mitchell i Gordon Cooper ispricali svoja saznanja u vezi vanzemaljaca.


Mogu oni da tvrde i da im go*no mirise, al dok ne puste nekog u WC posle njih, njihovo izmet i dalje smrdi.

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.adsl-1.sezampro.yu.



+395 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima12.02.2010. u 09:55 - pre 174 meseci
Hehe ... kao i obicno posle 50.strana @Ankalagon navlaci "nove zrtve" u njegovu spiralno-besmislenu diskusiju :)


Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.12.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima12.02.2010. u 09:58 - pre 174 meseci
http://www.examiner.com/examin...uts-secret-Mars-colony-project

Whistleblower Laura Magdalene Eisenhower, Ike’s great-granddaughter, outs secret Mars colony project


 
Odgovor na temu

.sasa.

Član broj: 181517
Poruke: 22
89.216.32.*



+36 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima12.02.2010. u 10:28 - pre 174 meseci
'U.S. government surveillance of political persons of interest using secret time travel technology'

LOL! Pazi, sve mogu da svarim, i da su vanzemaljci bili, i da su ovde, i da ce tek doci, jer je sve to teorijski moguce... ali time travel price su vec previse.

Evo zasto mislim da je putovanje kroz vreme nemoguce: svi mi smo sazdani od materije (elementarne cestice, atomi, molekuli, itd). Materija od koje sam ja trenutno sazdan je u proslosti bila na nekom drugom mestu. Ako bih nasao nacin da otputujem u proslost istog trenutka bih se dezintegrisao jer materija ne moze da postoji na dva mesta u isto vreme.

Poz.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7181 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima12.02.2010. u 10:38 - pre 174 meseci
Ljudi,

Pogledajte epizodu Bullshit!-a od Penn & Teller-a koja se bavi ovom problematikom :)

Evo je: http://www.milkandcookies.com/link/146816/detail/ :-)

Tu cete videti sve sto treba da znate o UFO-lozima i onima koji tvrde da su bili kidnapovani od strane vanzemaljaca.

Generalno, tu postoje 2 grupe ljudi:

a) Nesrecni ljudi sa hronicnim nedostatkom paznje, i koji na ovaj nacin dobijaju paznju
b) Beskrupulozni prevaranti koji prodaju knjige, naplacuju "predavanja" i ostale gluposti

Sto se tice grupe b) - UFO je samo jedna od pogodnih tema, iskreno meni su daleko vise stetni "iscelitelji" i slicni prevaranti koji zapravo mogu da nanesu veliku stetu. Sto se UFO-loga tice, jedina steta koju nanose je rupa u novcaniku "verujucih" i to je sve... na kraju krajeva, kada je i kockanje legalno - sto ne bi i ovo bilo. Ako covek bas zeli da se oprosti od svog novca i zdravog razuma, ko smo mi da mu to branimo :)

Uzgred, u poslednjih godinu-dve masa tih ekcentrika sada pokusava da "otvaranje dosijea" nazove nekakvim dokazom za svoje gluposti. To nema veze sa zivotom - jer vecina razvijenih civilizovanih zemalja imaju 50-godisnji limit posle cega skoro sve klasifikovane informacije postaju dostupne. Kako su se ovim glupostima bavile agencije poput FBI i CIA u USA tokom 50-tih i 60-tih dok nisu ukapirali o cemu se radi - jasno je da je tokom 50-tih i 60-tih bilo istrazivanja na tu temu "po sluzbenoj duznosti". Kako su te stvari klasifikovane po automatizmu, iza svega toga se napravila nekakva aura "konspiracije". Sada kada se te stvari po zakonu de-klasifikuju (po zakonu, koji vazi za sve - i nema blage veze sa UFO-om), neko pokusava da jos jednom unovci nesto sa cim nema blage veze.

Ali, kaze jedna poslovica - dok je curana, bice i podvarka :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.12.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima12.02.2010. u 10:59 - pre 174 meseci
@Ivan

Gde po tebi spadaju Dr. Edgar Mitchell i Gordon Cooper i takodje i Buzz Aldrin ?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7181 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima12.02.2010. u 11:01 - pre 174 meseci
Sta mislim?

Buzz Aldrin?

http://en.wikipedia.org/wiki/Buzz_Aldrin

Citat:

In 2005, while being interviewed for a documentary titled First on the Moon: The Untold Story, Aldrin told an interviewer that they saw an unidentified flying object. Aldrin told David Morrison, an NAI Senior Scientist, that the documentary cut the crew's conclusion that they were probably seeing one of four detached spacecraft adapter panels. Their S-IVB upper stage was 6,000 miles away, but the panels were jettisoned before the S-IVB made its separation maneuver so they would closely follow the Apollo 11 spacecraft until its first midcourse correction.[34] When Aldrin appeared on The Howard Stern Show on August 15, 2007, Stern asked him about the supposed UFO sighting. Aldrin confirmed that there was no such sighting of anything deemed extraterrestrial, and said they were and are "99.9 percent" sure that the object was the detached panel.[35][36][37]


Vreme je da se malo apdejtujes, i izbacis Buzz-a iz svoje ekipe "believer-a".

Detached panel ili vanzemaljci... mislim :) Evo i ja upravo gledam hiljade UFO-a... mozda su snezne pahuljice, a opet... mozda su i mali svemirski brodovi super-napredne civilizacije.

Jesus christ on a crutch...
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.12.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima12.02.2010. u 11:32 - pre 174 meseci
Dobro, priznajem, Buzz Aldrinov slucaj nikada i nije bio nesto posebno jer nije uspeo da bolje vidi objekat koji ih prati. Sa druge strane njegova izjava o monolitu na Phobosu je malo intrigantnija iako nije rekao nesto vise o tome.

Nego sta cemo sa drugom dvojcom ?

Definitivno je sneg u pitanju, licno sam proverio malo pre :)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7181 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima12.02.2010. u 11:35 - pre 174 meseci
Nemam pojma o drugoj dvojici pravo da ti kazem niti imam preterano zelje da se bavim tudjim ubedjenjima.

To sto radis je logicka greska pokusavanja dokazivanja necega autoritetom. Tipican primer za to je teza da je Isak Njutn bio hriscanski vernik koja treba da pokaze da je biblija istinita, sto je pokusaj dokazivanja autoritetom - logicka besmislica. Isak je mogao da veruje i u cudoviste iz Loh Nesa i pizza-monstera, a niti jedno niti drugo ima veze sa njegovim naucnim teorijama.

Kada / ako se vanzemaljci pojave - budi siguran da ce ceo svet jako brzo biti informisan.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 273172 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.