Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 55139 | Odgovora: 201 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?29.05.2010. u 21:37 - pre 169 meseci
Citat:
Predrag Supurovic: To je nenaučni pristup. Nauka priznaje samo dokaze. Ako nešto ne može da se dokaže to ne znači da to nije tačno nego da ne može da se dokaže.


Nsuvcni pristup je da se iznesena tvrdnja potkrepi dokazima. U suprotnom ja imam svo pravo da tvrdim da je to cista glupost, ali autor ne moze da tvrdi da je tacno.

Citat:
Hadžihalef: Ovo mu dođe na isto kao Bog je na nebu.
Tu pogovora nema!


U svakom slucaju, ti nemas nista da kazes na temu, kao ni gornji kolega i konstatno idete u off.
Dakle, da li postoje konkretna merenja i istrazivanja?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?29.05.2010. u 21:41 - pre 169 meseci
Citat:
Pirossi
ladno se neki izuli
kakva gomila brđana, majko moja.


za ove budale bih opusteno platio da ih gledam...i fotografisem...ko majmune u zoolskom vrtu.

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6280

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?30.05.2010. u 08:12 - pre 169 meseci
Citat:
3way: U svakom slucaju, ti nemas nista da kazes na temu, kao ni gornji kolega i konstatno idete u off.
Dakle, da li postoje konkretna merenja i istrazivanja?


Daleko od toga da smo ti i ja kolege. Sa šarlatanima spremnim da nešto karakterišu kao glupost, a nisu u stanju da dokažu da je to glupost, se ja ne petljam.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?30.05.2010. u 10:34 - pre 169 meseci
Citat:
Predrag Supurovic: a nisu u stanju da dokažu da je to glupost, se ja ne petljam.

U srednjem vijeku i u doba inkvizicije neko uperi prstom u tebe i vikne "Eno ga vjestac!", i onda ti moras da dokazujes da je to glupost.
Posto se takva tvrdnja ne moze nicim pobiti osim time sto te ubace u vodu sa svezanim kamenom oko noge, pa ako ne isplivas poslije pola sata onda nisi vjestac, ili te stave na lomacu, pa ako se zapalis onda nisi vjestac.
Taj sistem "dokazi ti da to nije tako" napusten je, fala bogu poodavno.
U danasnje vreme onaj ko nesto tvrdi, a pri tom sam nema dokaze da je to tako, nego trazi od drugih da dokazuju da nije tako, smatra se naprosto priprostom budalom.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?30.05.2010. u 12:59 - pre 169 meseci
Citat:
Predrag Supurovic: Daleko od toga da smo ti i ja kolege. Sa šarlatanima spremnim da nešto karakterišu kao glupost, a nisu u stanju da dokažu da je to glupost, se ja ne petljam.


Naravno da je glupost. Medicina to ne priznaje kao validnu tehniku, sto znaci ili da ne radi ili da je stetno. Eto, glupost dokazana.
Sad je naredu Najdan.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

dellco
Marko Markovic
Nis

Član broj: 90550
Poruke: 85
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?30.05.2010. u 15:26 - pre 169 meseci
Najdan Rakic je preminuo pre 3-4 godine, tako da vise ne moze nista da kaze vezano za ove krugove.
Kad su Srbi pevali uz gusle svet nije ni znao sta je kompjuter ;-)
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?30.05.2010. u 15:27 - pre 169 meseci
Nisam bukvalno mislio na njega nego na drustvo koje tvrdi da je to lekovito.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6280

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?30.05.2010. u 23:44 - pre 169 meseci
Citat:
Odin D.: U srednjem vijeku i u doba inkvizicije neko uperi prstom u tebe i vikne "Eno ga vjestac!", i onda ti moras da dokazujes da je to glupost.


Ako vec hoces da diskutujes onda ne bi trebalo da se bavis zamnom teza. Na lomacama su ljudi zavrsavali upravo zbog ogranicenosti onih koji su sprovodili zakone i sprovodili su ih upravo ne postujuci osnovnu logiku da svaka tvrdnja mora da se dokaze da bi mogla biti prihvacena kao istinita.

Citat:

Taj sistem "dokazi ti da to nije tako" napusten je, fala bogu poodavno.
U danasnje vreme onaj ko nesto tvrdi, a pri tom sam nema dokaze da je to tako, nego trazi od drugih da dokazuju da nije tako, smatra se naprosto priprostom budalom.


Izgleda da bas nisi procito sta sma napisao ali volis da kontriras pa to ti je. Obrati paznju, ja sve vreme govorim o principu da SVAKA tvrdnja treba da se dokaze, da bi bila prihvacena kao tacna, a ako nija dokazana to ne znaci da nije tacna. To se odnosi na ama bas svaku tvrdnju bez obzira da li se ona tebi dopada ili ne.

Sistem "dokazi ti da to nije tako" je isto tako pogresan kao i sistem koji tvrdi da nesto nije samo zato sto nije dat dokaz da jeste.

Stvarno bi bio red da vi koji vec dugo vremena ovde zasutpate nauku, prvo nesto malo procitate, a onda i pocnete da primenjujete nauku. Ovako ste samo sarlatani koji se kriju iza nauke.

Citat:

U danasnje vreme onaj ko nesto tvrdi, a pri tom sam nema dokaze da je to tako, nego trazi od drugih da dokazuju da nije tako, smatra se naprosto priprostom budalom.


Ne bih se bas slozio sa ovako neumesnim i uvredljivim definisanjem pojmova, ali ako uzmem da je to tako kako ti kazes, onda isto vazi iza one koji osporavaju nesto, a pri tom nemaju dokaze kojima mogu da dokazu da to to negiraju zaista nije tako - oni nisu nista manje priproste budale od ovih prvih.


Citat:
3way: Naravno da je glupost. Medicina to ne priznaje kao validnu tehniku, sto znaci ili da ne radi ili da je stetno. Eto, glupost dokazana.


Jel ti to ozbiljno? Ovo zoves naucnim dokazom? Em izneses notornu neistinu, em tu neistinu uzimas kao cinjenicu koju primenjujes potpuno pogresno da bi izveo sasvim levi zakljucak koji blage veze nema sa tom cinjenicom.


 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?31.05.2010. u 00:55 - pre 169 meseci
Heh...

Tvrdnje koje nista ne tvrde se ne dokazuju jer se uopste ne mogu dokazati. To je princip opsteprihvacen od svih razumnih stvorova.

Tako npr. niko ne moze dokazati da svemirom ne upravlja neki poljski mis koji se nalazi na jednoj planeti toliko dalekoj da je nedostupna ljudskom znanju.
Same postavke ove tvrdnje su takve da je ne mozes osporiti, jer ti je ta planeta nedostupna, te si prema tome u startu odma razoruzan.

Tako isto ne mozes da dokazes da najdanovi krugovi ne zrace neku energiju koja je ljudima nevidljiva, naprosto zato sto je nevidljiva.

Isto tako ne mozes ti nikom da dokazes da ovo sto sada upravo citas nije samo tvoj san, jer bilo kome da to pocnes dokazivati on moze reci da sanjas i njega i to svoje dokazivanje.

Prema tome ako ti insistiras da je sve sto nije dokazivo potencijalno tacno, podjimo onda od toga da ti nama prvo dokazes da tvojim mozgom ne upravlja telepatski neki mrmot iz Masacusetsa, pa da nastavimo dalje.

Boldovao sam ti sve odricne kvalifikatore da bi jasnije uocio sta dovodi do problema sa dokazivanjem. Ako nesto nije zapazeno - suludo je pricati o bilo kakvom dokazivanju, jer posto nije zapazeno nista se ne moze znati o njegovoj prirodi pa se nikakvi zakljucci ne mogu izvoditi. Nesto sto nije nikad detektovano ne moze biti nicim kvalifikovano, te se nista o njemu ne moze ni zakljucivati.

Prema tvom tumacenju, moguce je da postoje i vile i carobnjaci i patuljci i zmajevi i vuk sto oduvava kuce i tri praseta sto prave kuce, zato sto niko ne moze dokazati da ne postoje.

Mozda je sve to i moguce, niko jos nije dokazao da postoje, ali u svakom slucaju nemoguce je dokazati da ne postoje. Ja samo govorim da onoga ko u to vjeruje zbog toga sto se ne moze dokazati da ne postoje, uglavnom smatraju budalom.

Zbog toga se razumni ljudi i ne bave svim onim sto svakoj budali padne na pamet, a niko nikad nije vidio ni izmjerio niti na bilo koji drugi nacin detektovao. To su jednostavno stvari nezanimljive za druge ljude i smatraju se budalastim fantazijama, i pored toga sto se ne moze dokazati da nisu tacne. A gore sam ti objasnio da se ne moze dokazati da nisu tacne ne zbog toga sto u njima ima mogucnosti za tacnost vec naprosto sto u njihovoj logickoj postavci ne postoji nista za sta se mozes uhvati da bi ih pobijao.

Prema tome, ili se ostavimo prica o mogucnosti postojanja svega onoga cije se nepostojanje ne moze dokazati, ili otpocni dokazivati da tvojim mozgom ne upraljva telepatski neki mrmot iz Masacustsa, posto je to prema tvom tumacenju, sasvim moguce dok ne dokazes suprotno.

 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?31.05.2010. u 07:37 - pre 169 meseci
Citat:
Predrag Supurovic: Jel ti to ozbiljno? Ovo zoves naucnim dokazom? Em izneses notornu neistinu, em tu neistinu uzimas kao cinjenicu koju primenjujes potpuno pogresno da bi izveo sasvim levi zakljucak koji blage veze nema sa tom cinjenicom.


Jedini naucni dokaz koji se ovde ocekuje i priznaje je da ova glupost funkcionise.
Kako je milion puta bilo reci o tome i niko nikad nije izneo argument ili neki rezultat ozbiljnog ispitivanja (nije ni cudo), ja sa sigurnoscu od 99.99% tvrdim da to nije tacno i da se radi o zaje*avanju naroda.
Dobro je da svi ne razmisljaju kao ti, posto bi u tom slucaju imali vukodlake na birackim spiskovima i drustva za zastitu bauka, posto, jelte, nije dokazano da ne postoje.

Citat:
Stvarno bi bio red da vi koji vec dugo vremena ovde zasutpate nauku, prvo nesto malo procitate, a onda i pocnete da primenjujete nauku. Ovako ste samo sarlatani koji se kriju iza nauke.


Sarlatanski je jedino prihvatati ovo kao tacno bez ikakve provere. Dakle, stvari funkcionisu prilicno jednostavno. Iznes tvrdnju, potkrepis je argumentima...a ako samo izneses tvrdnju i mantras o tome kako treba biti otvorenog uma, onda si neozbiljni sarlatan^2.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6280

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?31.05.2010. u 07:49 - pre 169 meseci
Stvarno je nekorektno da meni impliciraš da ja tvrdim da su tvrdnje o Najdanovim krugovima tačne. Ja se nikada tako nisam izjasnio niti ih smatram tačnim. Samo zastupam opšte naučne principe koji su neophodni da bi se uopšte moglo doći do nekih prihvatljivh zaključaka.

Sve vreme ovde diskutuješ napamet, bez najnosnovijeg poznavanja naučnog mišljenja i njegove primene, i bez ikakvih podataka i dokaza, već isključivo na osnovu svojih pretpostavki, koje su potpuno proizvoljne i neosnovane. Izvini, ali to je šarlatanstvo koje je posebno opasno zato što pokušavaš da ga prikažeš kao naučni pristup, koristeći pri tom poptuno nenaučne metode zaključivanja.

Šarlatan si sve dok svoje pseudonaučne tvrdnje ne potkrepiš ozbiljnim naučnim činjenicama.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?31.05.2010. u 07:59 - pre 169 meseci
Citat:
Predrag Supurovic
Šarlatan si sve dok svoje pseudonaučne tvrdnje ne potkrepiš ozbiljnim naučnim činjenicama.


Ovo je stvarno smesno :)
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6280

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?31.05.2010. u 08:25 - pre 169 meseci
Citat:
3way
Citat:
Predrag Supurovic:
Šarlatan si sve dok svoje pseudonaučne tvrdnje ne potkrepiš ozbiljnim naučnim činjenicama.


Ovo je stvarno smesno :)


Primeni tu moju konstataciju na ove što tvrde da Najdanovi krugovi leče pa onda vidi koliko je smešno.

 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?31.05.2010. u 12:31 - pre 169 meseci
@3way

Supurovic je telepatski upravljan od jednog mrmota iz Masacusetsa.
Posto ja ne znam kako bih dokazao da to nije tako, a vjerujem da ni niko drugi ne moze ovdje i sada dokazati da to nije tako, cak ni Supurovic, onda je sarlatanski tvrditi da nije tako i odbacivati tu mogucnost bez dokaza.

Prema tome, sve dok se ne dokaze suprotno, niko nam ne moze zamjerati ako Supurovica smatramo teledirigovanom marionetom mrmota iz Masacusetsa, cak ni sam Supurovic. A Supurovic ce, u duhu pravog naucnika, sa punim postovanjem i bez podsmijevanja uvazavati tu nasu pretpostavku, posto jos nije dokazao da nije tako.

 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6280

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?31.05.2010. u 13:16 - pre 169 meseci
Odine, nije bas tako, za takve tvrdnje rizikujes recimo tuzbu zbog narusavanja ugleda i casti, a onda bi na sudu morao itekako da dokazes tu svoju tvrdnju inace bi se vrlo lose proveo :)

Razlika izmedju iznosenja ovakvih budalastina na moj racun i iznosenja nekakvih tvrdnji vezanih za zakone prirode je u tome sto priroda ne moze da te tuzi :)

Postaje smesno na kakvu ste vi gimnastiku spremni samo da se prikazete pametnim i ismevate druge. A u stvari treba malo da se bacite na ucenje i logiku. Da ovo nije Ultra MadZone odavno bi vase pisanije bilo sankcionisano kao sprdacina sa naukom.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?31.05.2010. u 13:29 - pre 169 meseci
Onda, da tuzimo Najdana i drustvo za prevaru?

Citat:
Da ovo nije Ultra MadZone odavno bi vase pisanije bilo sankcionisano kao sprdacina sa naukom.


Jedina sprdnja je stati u odbranu ovakve stvari uz argumente iznesene u prvom postu (zbog toga te i stavljam u isti kos sa njima).

Nego, kada vec lupetamo, da li mozes da mi dokazes da vukodlaci ne postoje?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6280

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?31.05.2010. u 14:39 - pre 169 meseci
3way a zasto opet lažeš. Kad sam to ja stao u odbranu tih tvrdnji?

Ja sam se javio kada ste te tvrdnje počeli da osporavate na nenaučan i besmislen način, jer ste, prizemnom i naopakom logikom i izvrtanjem nauke, sebe svrstali u iste one koje navodno napadate - šarlatane.

Zašto bih ja tebi dokazivao da vukodlaci ne postoje? Ja o vukodlacima nisam ni pričao.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?31.05.2010. u 15:45 - pre 169 meseci
Ne, nego ono sto ti govoris je da se za nikakvu fantaziju ne moze reci da je fantazija/budalastina zato sto se ne moze dokazati da nije fantazija.
Naveo sam ti vise primjera stvari cije se nepostojanje ne moze dokazati, da bih ti nacrtao sta ne stima u tom pristupu, ali izgleda dzaba.

Citat:
Predrag Supurovic: Da ovo nije Ultra MadZone odavno bi vase pisanije bilo sankcionisano kao sprdacina sa naukom.

Da ima nesto pametno i naucno u ovim trvrdnjama koje branis tema se na prvom mjestu ne bi ni nalazila u UMZ, a cim se nalazi ovdje to je zbog toga sto je ocjenjena kao sprdacina sa naukom. Prema tome, nase pisanije koje je sprdacina sa sprdacinom sa naukom je, primjenom dvostrukog operatora sprdanja koji se ponistavaju, valjda pozitivna stvar.


[Ovu poruku je menjao Odin D. dana 31.05.2010. u 16:55 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Hadžihalef

Član broj: 255753
Poruke: 92
*.opera-mini.net.



+11 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?31.05.2010. u 20:09 - pre 169 meseci
Citat:
Odin D.
U srednjem vijeku i u doba inkvizicije neko uperi prstom u tebe i vikne "Eno ga vjestac!", i onda ti moras da dokazujes da je to glupost.
Posto se takva tvrdnja ne moze nicim pobiti osim time sto te ubace u vodu sa svezanim kamenom oko noge, pa ako ne isplivas poslije pola sata onda nisi vjestac, ili te stave na lomacu, pa ako se zapalis onda nisi vjestac.
Taj sistem "dokazi ti da to nije tako" napusten je, fala bogu poodavno.
U danasnje vreme onaj ko nesto tvrdi, a pri tom sam nema dokaze da je to tako, nego trazi od drugih da dokazuju da nije tako, smatra se naprosto priprostom budalom.

Hah, pazi, promenjene su samo teme i sredstva, inače metodologija anatemisanja naučno(čitaj:religiozno) nekanoniziranih razmišljanja,istovetna inkvizicijskim, u praksi je i dan danas, na ovim forumima, na ovoj temi.

Uvek i u svakom vremenu, pa i danas u toj naučnoj religiji i njenim kanonima, kojoj se u tolikoj meri nekritički klanjate, postojao je i postoji(a verovatno će večito i postojati)kanonizirani apsurd zvan zemlja je ravna ploča.

U vremenu kada je teorijom kvanta, nulte energije, žestoko uzdrman temelj Njutnove fizike, zakona o održanju energije, i dalje imamo na delu inkvizicijske metode za negovanje stagnacije progresa.
Citat:
Taj sistem "dokazi ti da to nije tako" napusten je, fala bogu poodavno.

Da ovo nije tačno, da taj sistem nije napušten i da je na snazi i dan danas uveri se i sam:
Citat:
Evropska komisija je dozvolila i da se u EU prodaju tri vrste transgenetskog kukuruza, ali njihova proizvodnja još nije dozvoljena. Mnogobrojne EU članice se pozivaju na "bezbedonosnu klauzulu"(Art. 23 Dir. 2001/18/EC), koja kaže da članice mogu svojevoljno ograničiti ili zabraniti upotrebu ili prodaju GMna svojoj teritoriji. Ali članice moraju imati opravdan razlog da GM predstavlja rizik za zdravlje ljudi ili okolinu.
http://www.zeitgeist-pokret.co...ve-koje-dozvoljavaju-gmo-5-deo

Ovo je samo jedan od mnogobrojnih, na brzinu izabran primer da se ipak mora dokazivati da nije tako.

Potpuno je, sa aspekta profitnog kapitala, razumljivo kojim je razlozima rukovođena oficijelna medicina u ćutanju na pojavu i razvoj kvantne medicine, a to svakako nisu humanizam, filantropija i briga o zdravlju populacije.

Međutim, polako ali sigurno uzmiče pred neminovnošću.

Onima koji takve stvari ne primećuju ostaju u arsenalu samo cinizam i sarkazam u odbrani statusa qvo oficijelne medicine.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?31.05.2010. u 20:13 - pre 169 meseci
Citat:
Hadžihalef
arsenalu samo cinizam i sarkazam u odbrani statusa qvo oficijelne medicine.


Meni samo nije jasno kako normalan covek sa bar nekom srednjom skolom moze uopste pominjati ove gluposti i medicinu u istom kontekstu.

Sa druge strane, eno one druge teme u kojoj se zale da je prosta jednacina previse tezak zadatak za maturu... pa posle toga vise nista ne cudi.

Najpametnije je da skole komplet ukinu, i uvedu preventivno stojanje u kojekakvim krugovima i "usmeno predanje" o svemu sto ljudi treba da znaju... uz gusle.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Najdanovi krugovi , detalji oko zracenja i koje su vrste zracenja ?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 55139 | Odgovora: 201 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.