Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DVD - DivX player Skyvision LG888

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD - DivX player Skyvision LG888

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 242501 | Odgovora: 943 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon19279

Član broj: 19279
Poruke: 134
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88809.11.2004. u 01:54 - pre 237 meseci
ovaj post nije u sluzbi reklame Vec PODRSKE.


ISTINA je da firmwera za SkyVision postoji * kako bi inace radio da ga nema, tj zasto bi o njemo TOLIKO diskutovali da ga zaista nema *

ISTINA je da se na uapredjenu firmwera radi vise od godinu dana.

ISTINA JE da je SkyVision trenutno NAJBOLJI DVD- DivX Player. upravo zahvaljujuci firmweru.

ISTINA JE da SkyVision ima konkurenciju koja jedva ceka da bilo kakav firmwer "procuri" iz nase firme i da ga implemetiraju u svoj uredjaj koji oni prodaju.

ISTINA JE da smo "curenje" firmwera imali u nekoliko navrata.

ISTINA JE DA JE NOVI Beta ( LIMENKA COCA COLE ) firmwer 100% funkcionalan. ( probali ga neki korisnici ( prijatelji firme ) kojima su isporueni SkyVison playere na koima smo testirali NOVI FW ) , mogu da potvrde.

ISTINA JE da ce te ISTINU O NOVOM FW SAZNATI neki dan posle 20. novembra.







 
Odgovor na temu

tex777
Petar Lazarevski
Nezaposlen
Beograd

Član broj: 21310
Poruke: 239
*.rvkds.net.

ICQ: 146437221


+1 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88809.11.2004. u 05:27 - pre 237 meseci
Autostoper rece:

"Kao sto sam i obecao saznao sam nesto o DTS-u.

Nije hardwerski problem, a nije ni Softwerski.

SV zasta tehnici moze da ima DTS, medjutim LICENCA za DTS mora da se plati.

Implementacija DTS podrske u SV bi dosta povecala krajnju cenu uredjaja.

SkyVision nema DTS- ZVANICNO"


Pa dobro...kada ga ZVANICNO vec nema, neka ga barem isto tako ZVANICNO nema za DiVX kako ga nema za DVD i bicemo presrecni....OK...????...samo ga vi namestite da radi i za DiVX kako radi za DVD, a slobodno ZVANICNO pisite da ga nema (mada u uputstvu ZVANICNO pise da IMA podrsku za DTS, ali recimo da nismo to procitali....:))
 
Odgovor na temu

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88809.11.2004. u 14:37 - pre 237 meseci
Nisam probao SPDIF.Moguce da si u pravu.Trenutno nemam kabal al cim ga budem nabavio javicu rezultat.Iskreno se nadam, a i imam neki osecaj, da si u pravu po pitanju tog zvanicnog saopstenja da SV nema DTS.Mada, mislim da ipak trazimo previse od jedne NO NAME sprave od 100 evra.

pozdrav
 
Odgovor na temu

tex777
Petar Lazarevski
Nezaposlen
Beograd

Član broj: 21310
Poruke: 239
*.rvkds.net.

ICQ: 146437221


+1 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88809.11.2004. u 20:25 - pre 237 meseci
Treba ti najobicniji RCA kabl, ono sto ovde zovu kabl sa "cinch" konektorima, i to je sve...uzmi jedan i probaj.

BTW, kada pustis DVD koji ima DTS i menjas "Lnguage" pomocu onog tastera, da li ti se desi da display na SkyVision pokaze DVD (uzdtvarim dvd, malim slovima) znak?
 
Odgovor na temu

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
212.62.46.*



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88809.11.2004. u 22:06 - pre 237 meseci
Ja prijatelju ne shvatam o cemu ti pricas.Meni je SV povezan uredno sa 5.1 sistemom, cicncevima, i ima ton kao i svaka druga sprava.Znaci, imam AC 3 koji radi perfektno.Cak mu i Pro Logic radi kao bonbona.Kad ukljucim neki DTS zapis na displeju se pojavi DTS ali tona nema, i to je sve.Ja sam mislio da si ti povezao na neki drugi nacin.Mozda ima nekih podesavanja u Setup-u.Zar nije SPDIF nesto vezano za onaj opticki izlaz a ne za cinceve?To tebi odradjuje risiver a ne SV, definitivno.Ja imam sistem 5.1 koji radi dobro ali nema DTS dekoder i mislim da je to cela filozofija.
 
Odgovor na temu

tex777
Petar Lazarevski
Nezaposlen
Beograd

Član broj: 21310
Poruke: 239
*.rvkds.net.

ICQ: 146437221


+1 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.11.2004. u 05:38 - pre 237 meseci
Kod mene je plejer povezan sa receiverom preko SPDIF veze, dakle samo jedan kabl, i to klasicnim RCA (cinch) kablom, jer nije obavezmo da bude opticki.

Ocigledno je, kako ti kazes, da tvoj SkyVision moze da reprodukuje DTS (cim se na displeju okazuje DTS znak), ali dekoder u tvom sistemu, kao sto i sam kazes, nema DTS deo...
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.11.2004. u 12:22 - pre 237 meseci
Da li je ISTINA da ce novi FW omogucavati prevod (DIVX) bez prateceg *djubreta* ispod istog?
Da li je ISTINA da ce nam se promena FW odraditi besplatno (ako ne racunamo nase cimanje do servisa i cekanje na red) s obzirom da su nam prodati nedoradjeni playeri (sa raznim greskama) ?
Da li je ISTINA da ce novi FW omogucavati da nas SkyVision zapamti parametre koje smo mu zadali prethodni put?
Da li je ISTINA da je 20.novembar.2004. (sa tolerancijom od 2 dana) DAN D-e za nov FW?
Da li ce novi FW moci da se ubaci u nase stare SkyVision playere?
Da li je ISTINA da cu ubrzo dobiti odgovor?
Bez uvrede-Pozdrav za Autostopera!


TDK
 
Odgovor na temu

anon19279

Član broj: 19279
Poruke: 134
*.beotel.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.11.2004. u 12:47 - pre 237 meseci
sve pojedinosti vezane za NOVI FW, i dodatne informacije bice neki dan posle 20 novembra.
 
Odgovor na temu

bob23000
Boba Zrenjanin
Zrenjanin

Član broj: 34034
Poruke: 20
*.dial.InfoSky.Net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.11.2004. u 17:50 - pre 237 meseci
ISTINA je da firmwera za SkyVision najverovatnije nikad necemo videti!!!!

ISTINA je da se na unapredjenu firmwera nije radilo ni jedan sekund!!!.

ISTINA JE da je SkyVision trenutno NAJVECE SRANJE na planeti zemlji, a i u sirem univerzumu upravo zahvaljujuci firmweru, a narocito i mehanici.

ISTINA JE da sam kupio SkyVision 10.09.2004 i da je do 09.11.2004 radio uz brljanje, ali bar kako tako ipak radio, takodje ISTINA JE da je sve sto je TIHOMIR baljezgao o poboljsanom firmwareu iz druge serije i otklonjenom problemu sa vratancima za izbacivanje cd-a cista glupost i zamajavanje potencijalnih kupaca.

ISTINA JE da je dana 09.11.2004 i moj SKYVISION PRESTAO DA OTVARA VRATANCA za izbacivanje CD-a i da je sve ovo navlacenje ljudi da nasednu i da kupe ovo g**** i postanu najvece magarcine na svetu.

ISTINA JE da se jebe njima za sve nas koji smo ga kupili i da ce obecavati novi firmware jos sto godina, i isto toliko pisati hvalospeve o njegovoj funkcionalnosti i ispravljenim svim nedostacima.

ISTINA JE da ce te ISTINU O NOVOM FW SAZNATI neki dan posle 20. novembra.2144 godine.

ISTINA JE da bih svakom ko ima bar malo mozga u glavi (za razliku od mene i ostalih namagarcenih kupaca SKYVISIONA) od srca toplo preporucio da kupe bilo sta samo ne najvece g**** na svetu "jedinstveni No.1 SkyVision".
ISTINA JE da ako kupite makar i Smederevac i nalozite ga i na njega pustate filmove dozivecete manje nerviranja nego sa SKYVISION-om.

Pozdrav za sve nesrecnike koji su ga vec kupili i zavili se u crno:
"Moje iskreno saucesce, shvatam vas bol!!!"


TOLIKO OD MENE ZA SADA!!!

 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.11.2004. u 21:52 - pre 237 meseci
Jos jedan NAMAGARCEN I "ZADOVOLJAN" vlasnik No Name SkyVision-a LG888!

Iskreno saucesce njemu i svima nama!
TDK
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88811.11.2004. u 00:26 - pre 237 meseci
A ja mislio da sam preostar?

P.S. Uvek ima alternative. BIOSKOP!
 
Odgovor na temu

anon19279

Član broj: 19279
Poruke: 134
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88811.11.2004. u 00:50 - pre 237 meseci
evo fotke NOVOG Beta FW za SkyVision

http://www.kbc.co.yu/download/skyvision/sv.jpg

 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88811.11.2004. u 09:48 - pre 237 meseci
Pozdrav,
Citat:
TDK: Jos jedan NAMAGARCEN I "ZADOVOLJAN" vlasnik No Name SkyVision-a LG888!

Iskreno saucesce njemu i svima nama!



Ovo obrazlozi ili ce biti obrisano, druga poruka na ES-u uopste pa takve sadrzine isuvise podseca na namensko registrovanje pod novim nickom.
pozdrav
 
Odgovor na temu

Rubiroza
Beograd

Član broj: 38834
Poruke: 245
*.rvkds.net.



+1 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88811.11.2004. u 16:55 - pre 237 meseci
Sajt:
http://www.szskyvision.com
se bavi uredjajima koje je proizveo SkyVision, ali o plejeru o kome se prica na ovom forumu nema ni reci. Kod njih ne postoji cak ni LG oznaka. (Plejeri su oznaceni sa SK...) Ni jedan plejer ne lici na nas LG888.
I dalje se postavlja pitanje koja firma zaista pravi ovaj uredjaj.
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88811.11.2004. u 17:16 - pre 237 meseci
Iskreno me interesuje "cimanje" AUTOSTOPERA sto se firmwera tice. I njegova najava kao da je naslednik nekog od WINDOWS operativnih sistema. kako to da gaji strah da ce samo njegov "proizvod" (u sta sada cisto sumnjam) biti ukraden i iskoriscen u drugim plejerima, kada sve poznatiji firmirani brendovi izbacuju firmwer kao slobodan download.
Oni ocigledno nemaju strah da ce njihov PROIZVOD BITI ISKORISCEN OD NEKIH MANJE POZNATIH MARKI tj. NO NAME plejera.
Jedan od primera je i PIONEER-ov 575A firmwer koji sada podrzava i nasa slova i prevod.
Sto je mnooooogo bolja investicija od plejera kome otkazuju vratanca tj. mehanicki kvar koji se nije desavao ni na laboratorijskim modelima tj. u zacecu CD plejera kakve danas gotovo da ne i koristimo!

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

alexdone
Alex D One
Beograd

Član broj: 3165
Poruke: 104
*.mobtel.co.yu.



+2 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88811.11.2004. u 19:29 - pre 237 meseci
Pre mesec dana, kada sam bio neodlucan koji DVD/Divx player da kupim, posao sam logikom da pregledam forume koji se bave ovakvom tematikom, tj. na kojima ljudi pisu svoje utiske o raznim uredjajima. Elitesecurity je forum kome najvise verujem i u vecini slucajeva se nisam presao u odabiru uredjaja. MEDJUTIM sto se tice SkyVision LG888 , zaj.... sam se do koske. SKUPO sam platio NO NAME uredjaj za koga nema nikakve tehnicke podrske, sa mnogo bagova i hardverskih i softverskih, a da o finalnoj izradi da i ne govorim. Ako pogledamo CELOKUPNU unutrasnjost plejera (a ne parcijalno, kao sto to cini autostoper) zapitacemo se pre svega da li to kosta 50 E a kamoli onoliko koliko smo ga mi platili!!!!!! Uporedite unutrasnjost nekog Pioneera ili Philipsa , a naravno i cene. O tehnickoj podrsci da ne pricam. Ovde ljudi polemisu o poreklu uredjaja, nazivu firme koja ga proizvodi i niko do danas nije pronasao pravog proizvodjaca. www.lgok.com ima u svom proizvodnom programu player sa ovom oznakom, ali ni nalik njemu!!! Sto ce reci , jos jedna prevara , kao i ne mali broj SAT prijemnika koji se prodaje na oim prostorima (npr. Techsony - Unikom). Glavni adut firmi koje prodaju ovaj player jeste podrska domacih slova. Ali ljudi, sve vise Brand playera podrzava nasa slova, ali zato nemaju ove ostale nedostatke.
Zato molim prodavce da ne daju laznu sliku o uredjaju i da daju laznu nadu ljudima da se nisu zaj.....

Vratanca crkavaju, a sta mislite koliko ce ona plastikarija od samog citaca da izdrzi? Daj boze da rikne u garanciji. U suprotnom mozemo samo da ga frljnemo kroz prozor , jer rezervnih delova za ovaj player NEMA.

Pozdrav TDK-u, postujem tvoj stav, ali opisi malo detaljnije probleme koje ti imas sa ovim ShitVisionom.
AlexD
 
Odgovor na temu

predragi

Član broj: 7422
Poruke: 345
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88811.11.2004. u 20:52 - pre 237 meseci
Mislim da greskom napadate autostopera,pogledajte ko je pokrenuo ovu temu i pročitajte njegove postove
 
Odgovor na temu

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88811.11.2004. u 21:36 - pre 237 meseci
Sta vam je bre ljudi? SV uopste nije losa sprava.Ja sam zadovoljan.Ja jedini problem imam sa ukljucivanjem, kako iz standby tako i na prekidac.U vecini slucajeva nece da se pokrene iz prve.Ali zato ne omane iz druge ha,ha,ha!!!!Sve u svemu, jedne malo bolje patike toliko kostaju pa vi vidite.Slika je dobra, ton je odlican.Sta bi vi hteli, a?Umesto sto ga napadate, bolje dajte autostoperu malo podrske.Pa i ako treba da se plati novi FW, platicemo zar ne?Nece valjda da bude neka prevelika para.

Autostoperu:
ne znam tvoje razloge prijatelju ali, samo napred.Ako su pare u pitanju,pozdravljam.Ko zna bolje, neka uradi.
 
Odgovor na temu

anon19279

Član broj: 19279
Poruke: 134
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88812.11.2004. u 00:10 - pre 237 meseci
Sad mi je lakse, ima nekog i na mojoj strani ...... Hvala na podrskama, u svakom slucaju bitno je da se iznesu i dobre i lose strane SkyVisiona, kako bi sve nedostatke ispravili, a dobre strane uredjaja pohvalili i jos vise unapredili.
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88812.11.2004. u 12:36 - pre 237 meseci
Daj da prebrojimo strane!
TDK
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD - DivX player Skyvision LG888

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 242501 | Odgovora: 943 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.