Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 342614 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju18.10.2016. u 23:04 - pre 92 meseci
Citat:
Sceka:
Citat:
bananaphone
Recimo jedan od obicaja u NL je (nije vic) - ako pozoves devojku na date, ako ti se bas bas svidja - platis pola njenog racuna ;)))))

Da, to (slicne stvari, u braku je sa holandjankom pa te neke stvari a u braku...) mi je pricao proslog leta ortak koji vec dugo zivi tamo. Mislim, ok je to i sasvim se slazem da se to tamo upraznjava kao normalno jer za njih i jeste normalno. Nenormalno bi bilo kazati nesto protiv toga. Za mene je to glupo da gluplje ne moze biti. Svako svoj racun - ok. Da platis i njen racun - ok. Da platis pola njegog racuna - nidje veze. :) Pa to je toliko glupo da nema dalje. Pazi, zivo me interesuje kako se doslo do toga? Kako izracunati procente? Osmeh - 2%, ruke - 1,3%, grudi - 2,6% ...?! :) Kazem za mene je to glupo a vec sam rekao sta o tome mislim u vezi njih.


Ma vidi - da ne razvlacimo Holandjanine na ovoj temi sa kojom nemaju nikakve veze, hteo sam samo pokazati kako neke proste stvari koje su prakticno ugradjene u nasu kulturu, ne postoje u NL koja nam je na 2h leta.

Ne postoji matematicki ispravan nacin da platis racun u kafani, postoje razna kulturoloska resenja, i zajebancija na racun ljudi koji to rade drugacije od tvojih kulturoloskih normi :)))

Da li treba zbog toga odbaciti Holandiju kao uzor uredjenja jedne drzave - kao sto je Darko sugerisao - zbog toga sto smo kulturoloski razliciti? Zbog toga sto oni placaju racun odvojeno, nose teftercice, idu na odmor masovno u kamp kucicama, nisu srasli sa roditeljima itd? Ja bih rekao jedno veliko NE.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju18.10.2016. u 23:20 - pre 92 meseci
Citat:
bananaphone:
Kazem ti da iskuliras, nema potrebe za ogorcenosti, nadam se da si bar prihvatio moj prethodni post.

Prica je o kulturoloskim razlikama, i stereotipovima.

Kakva ogorcenost, o cemu pricas...?

Ti pricas o kultoroloskim razlikama a nekog nazivas "skrtog" zato sto placa samo svoje pice. Ako se vec predstavljas kao neko ko razume kulturoloske razlike, ne bi smeo onda sebi da dozvolis da izvodis te stereotipe.

Ti isti englezi koji plate turu pica uvek ocekuju da i ti platis turu, nije valjda da mislis da ce oni da te caste tek tako?
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 737
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju18.10.2016. u 23:22 - pre 92 meseci
Pa da, ruske bombe donose mir, sreću, prosperitet i prijateljstvo. :))) Da su nas Baćuške rokale 99. sad bo ovde bio raj na zemlji :) Mada još nije kasno.

Citat:
Windows2:

Ne znam gde su te kurve, ali znam da mi ovako zatucani i moralno posrnuli jos uvek nemamo distrikt crvenih fenjera za razliku od picnutog zapada gde je to normalna pojava vec decenijama.


Nemamo, al imamo splavove i naš domaćinski mentalitet. Kad dodje stranac naša devojka, lepo vaspitana, prosto ne može da kaže ne. :)) Taman posla da uzme novac, pa nismo mi nevaspitani kao tamo neki Holandjani ili Tjalandjani. :)


Bananamen u pravu je Dalibor. Mnogo bre mrsiš m... :) Ako si toliko usamljen u NL eto nadji mi nekio posao, praviću ti ja društvo svaki dan :)

A što se zasebnog plaćanja pića tiče, ima tog i kod nas dosta. Kad ti 3 puta platiš turu, a neko se pravi lud onda drugi put primeniš taj "holandski" metod.

To naše džekiranje kao kad se kumovi biju ko će da plati turu, a ni jedan ni drugi nemaju nešto keša je u krajnu ruku smešno. Ili kad se naruče 4 ture pive samo da se vidi kako jarani imju keš . :) To mi je dno dna.






 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju18.10.2016. u 23:58 - pre 92 meseci
Citat:
DaliborP:
Citat:
bananaphone:
Kazem ti da iskuliras, nema potrebe za ogorcenosti, nadam se da si bar prihvatio moj prethodni post.

Prica je o kulturoloskim razlikama, i stereotipovima.

Kakva ogorcenost, o cemu pricas...?

Ti pricas o kultoroloskim razlikama a nekog nazivas "skrtog" zato sto placa samo svoje pice. Ako se vec predstavljas kao neko ko razume kulturoloske razlike, ne bi smeo onda sebi da dozvolis da izvodis te stereotipe.



Pricam o nacinu kako se kacis za to sto pisem i nacinu na koji mi odgovaras.
Suvise je tenzije i mene (mog razumevanja, mog predstavljanja, mog izvodjenja stereotipa itd), mnogo sitnicaris (Dzek je ko hoda do sanka - hahaha - kako glupo, pa svi Englezi hodaju do sanka, reci skrt - to je stereotip, nisi se uzdigao i ostalo), i trazis da se pravdam i objasnjavam, a malo se bavis sustinom - a to je da li postoje velike kulturoloske razlike i koji narodi su nam kulturoloski blizi a koji dalji, i na kraju krajeva - najbitnije pitanje - koliko je to bitno uopste kad pricamo o tome kakvu drzavu zelimo?


Citat:
DaliborP:
Ti isti englezi koji plate turu pica uvek ocekuju da i ti platis turu, nije valjda da mislis da ce oni da te caste tek tako?


Jao pa sve ovo vreme kontam da kad izadjem sa Englezima, ja ne moram nista da placam!!! Pufff potpuno sam smetnuo sa uma da ako me netko casti turu pica u kafani, bilo bi ok ako i ja platim po nekad turu, pazi ja dok sam ziveo u Srbiji, u drustvu smo imali dogovor, da svi pijemo, ali jedan ortak placa celom drustvu i tako do kraja zivota, voleli smo sa njim ici i na vecere, dobro da si mi ukazao na ovu foru sa Englezima, bas su im cudna ocekivanja, mislim u odnosu kako sam ziveo u Srbiji.

Hvala i laku noc!

[Ovu poruku je menjao bananaphone dana 19.10.2016. u 08:10 GMT+1]
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju19.10.2016. u 09:54 - pre 92 meseci
E sto ne volim ove drama queens sto se tako lako naljute, pa se onda vrate posle par sati kad se ohlade.

Dao si sebi za pravo da imas sveznajuce misljenje o apsolutno svemu, kad ti neko kaze nesto suprotno pricas o nekakvim tenzijama. Lepo je sto ti imas svoja sveza iskustva iz inostranstva, ali smanji malo taj entuzijazam, iskren savet ti dajem.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju19.10.2016. u 10:58 - pre 92 meseci
Citat:
DaliborP: E sto ne volim ove drama queens sto se tako lako naljute, pa se onda vrate posle par sati kad se ohlade.

Dao si sebi za pravo da imas sveznajuce misljenje o apsolutno svemu, kad ti neko kaze nesto suprotno pricas o nekakvim tenzijama. Lepo je sto ti imas svoja sveza iskustva iz inostranstva, ali smanji malo taj entuzijazam, iskren savet ti dajem.


Imas licni problem samnom (sad sam i drama queen) ili mojim nacinom komunikacije ili mojim stavovima, iskreno (ali stvarno najiskrenije) - ne znam sa cim sam te inicijalno iznervirao, mozda forum nije najbolji nacin da se covek izrazi i predstavi, u pokusaju da razumem i spustim loptu, izmedju ostalog citirao sam svoj post (ako je to sto te je iznerviralo - uopste) i pokusao da ti objasnim moje vidjenje, poslao sam ti privatnu poruku - da resimo nesuglasice na licnom nivou, na koju se od besa nisi udostoijo odgovoriti, ali zato ovde prosipas ogorcenost i dokazujes kakav sam ja eto covek i delis mi savete.

Nema drame ni ljutnje sa moje strane, u skladu sa mojim razumevanjem - odgovaram ti i na ove gluposti koje si napisao u poslednjih par postova, iskljucivo zato sto se obracas meni i komentarises mene...
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju19.10.2016. u 12:35 - pre 92 meseci
Znaci ako se neko ne slaze sa tim sto napises, radi se o licnom problemu, besu, ljutnji i ogorcenosti. I onda kao nisi drama queen :)
I opet cu...o cemu pricas? Ja bi rekao da si ti samo to umislio. Nema nikavih nesuglasica, samo komentarisem napisano na temi, slobodno mozes da se opustis.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju19.10.2016. u 14:22 - pre 92 meseci
Citat:
DaliborP: Znaci ako se neko ne slaze sa tim sto napises, radi se o licnom problemu, besu, ljutnji i ogorcenosti. I onda kao nisi drama queen :)
I opet cu...o cemu pricas? Ja bi rekao da si ti samo to umislio. Nema nikavih nesuglasica, samo komentarisem napisano na temi, slobodno mozes da se opustis.


Nema nesuglasica oko teme (pa prema tome ni ljutnje), jer ti ne pises o temi na koju si se nadovezao, a o kojoj smo pisali Sceka i ja ;).

Nadovezujes se na moje postove upucene Sceki, ali ne i na sustinu onog sto mi pisemo i izvlacis stvari iz konteksta, donosis zakljucke uglavnom negativne, vezane za moje poglede na svet i moj karakter. I sve bi to moglo da se podvede pod nerazumevanje onog sto sam napisao ili moj nacin izrazavanja, ili moju nemogucnost da razumem sta si ti hteo meni da kazes, da tvoji (recimo) skakljivi komentari i nagla zelja za tom vrsom konverzacije, bas samnom, nisu krenuli neposredno nakon si se iznervirao oko mog posta na prethodnoj strani ;)

Pa pogledaj svoje postove, ovo poslednje je bilo cirkus - "Ti isti englezi koji plate turu pica uvek ocekuju da i ti platis turu, nije valjda da mislis da ce oni da te caste tek tako?" - ;)))) - pa sta ozbiljno reci na to? Kako da se postavim prema ovoj recenici? Meni je bilo najbolje da shvatim da si pisao u afektu i da se zezam...

Ali na stranu sve to, ajde bar si spustio loptu...


P.S. Ovo sve treba u private message, jer ne verujem da interesuje ikog sem mene i tebe, ali posto ti nastavljas da pises ovde na ovoj temi, red je da i dobijes odgovor tu...
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju19.10.2016. u 14:34 - pre 92 meseci
Citat:
bananaphone: Nadovezujes se na moje postove upucene Sceki, ali ne i na sustinu onog sto mi pisemo i izvlacis stvari iz konteksta, donosis zakljucke uglavnom negativne, vezane za moje poglede na svet i moj karakter. I sve bi to moglo da se podvede pod nerazumevanje onog sto sam napisao ili moj nacin izrazavanja, ili moju nemogucnost da razumem sta si ti hteo meni da kazes, da tvoji (recimo) skakljivi komentari i nagla zelja za tom vrsom konverzacije, bas samnom, nisu krenuli neposredno nakon si se iznervirao oko mog posta na prethodnoj strani ;)

Neverovatno - nisam sreo osetljivijeg diskutanta od tebe. Covece ne vrti se svet oko tebe, cak ni ova tema iako je tako izgleda ti vidis.
Ok, izvini sto sam donosio negativne zakljucke na tvoje poglede na svet. Necu vise, kapiram sad koliko ti smeta.

I onda kazes ja se iznervirao. Kako, tako sto sam ti slao privatne poruke? Ili si ti meni?
 
Odgovor na temu

R A V E N
Mirza Beglerović Raven
Tuzla

R A V E N
Član broj: 36142
Poruke: 1629
109.175.101.28

Sajt: NietzscheSource.Org


+101 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju19.10.2016. u 14:51 - pre 92 meseci
[Obriši, moderatoru.]
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju19.10.2016. u 15:09 - pre 92 meseci
Citat:
DaliborP: Neverovatno - nisam sreo osetljivijeg diskutanta od tebe. Covece ne vrti se svet oko tebe, cak ni ova tema iako je tako izgleda ti vidis.
Ok, izvini sto sam donosio negativne zakljucke na tvoje poglede na svet. Necu vise, kapiram sad koliko ti smeta.


Haha - pa ovo je u fazonu "izvini prijatelju izvini - sto si dalabu i mislis da se ova tema i svet vrte oko tebe" ;) .

Pa da sam osetljiv otisao bih davno sa ovog foruma, vidi kakve drage reci su mi upucivali pojedini clanovi ovog foruma u prethodnim razmenama misljenja. A da se svet vrti oko mene... Ne bih rekao, komentarisem samo sta si TI pisao MENI, taj deo se valjda odnosi na mene, ostali deo sveta se vrti svojom semom ;)

Citat:
DaliborP:
I onda kazes ja se iznervirao. Kako, tako sto sam ti slao privatne poruke? Ili si ti meni?


Tako zvuce tvoje poruke sa prethodne strane, i bas zbog toga sam ti poslao PM, nije mi bila namera da te nerviram. Posle toga nisam ti se obratio, ni na forumu ni na PM, dok se kod tebe naglo otvorio apetiti za konverzacijom samnom u vec opisanom formatu.




 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju19.10.2016. u 16:21 - pre 92 meseci
Citat:
bananaphone: Pa da sam osetljiv otisao bih davno sa ovog foruma, vidi kakve drage reci su mi upucivali pojedini clanovi ovog foruma u prethodnim razmenama misljenja. A da se svet vrti oko mene... Ne bih rekao,


Nijesi otisao samo zahvaljujući svom ljigavom karakteru. Reci koliko puta si samo u ovoj temi samom sebi prijetio da ćeš otići. rekoh samom sebi, jer je nama ostalim bilo svejedno i da nijesi prisutan.
Velim ja tebi da redovno uvaljuješ karinu samom sebi. Poznati ritual, naguziš sam sebe i onda kukakš što si se usrrao.

Nema teme i nema diskutanta kojem nijesi pretio da ceš se iskljućiti. Svako je viđeo da si ku*ton i svako ti to saopštio, na šta si svakom odgovorio kako zbog toga napuštaš dalju diskusiju. Pogledaj samo ovu temu, koliko puta si najavljivao odlazak.
Lićiš na đevojku koja šeta okolo bez gača, a vazda priča o stidu i poštenju.

Da ne budem pogrješno shvaćen ja ne velim da trebaš otići, meni si dobar za sprdnju, no sam samo iznjeo svoja zapažanja glede tvog odlaska.


P.S.Ne znam samo kako si uspjeo da se zamijeriš ovom DaliboruPe..., on ti je slićan tebi i obično se dobro slaže sa mufljuzima.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju19.10.2016. u 16:41 - pre 92 meseci
Kojim "vama ostalima"? Pa ovaj forum se raspada, ne bi preziveo dvojicu takvih poput tebe ;))))

Tko bi stao i svrstao sebe pored takvog trolovskog smrada, koji ide od teme do teme i zagadjuje i truje svaku konverzaciju, svaki komentar, svakog diskutanta ;))))

Baci kosku pa gleda kako se ljudi kolju i uziva, naziva pogrdnim imenima, psuje i prostaci, da ne nabrajam dalje...

Pa vise od pola foruma misli da si reinkarnacija neke mitske licnosti elitesecurity-a - koji je usao u legendu kao najveci trol ovog foruma ikad, konjislava - ili kako se vec zove to mitsko bice, nitko ne veruje da si Crnogorac ;))))

Pomislio sam od drugog diskutanta da si ti, covek hteo da se izvrne od muke - nitko ga do sad nije toliko uvredio ;))))
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 737
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju19.10.2016. u 16:51 - pre 92 meseci
bananaphone budi muško. Nemoj odmah da plačeš i pretiš kako nećeš više da se javljaš kad ti nešto ne odgovara.

Pa na šta bi to ličilo kad bi svako izvršio forumsko samoubistvo svog nika čim mu se nesvide tudji kometari. Verovatno na ovu sliku ispod :)

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju19.10.2016. u 16:58 - pre 92 meseci
Citat:
dusanboss: bananaphone budi muško. Nemoj odmah da plačeš i pretiš kako nećeš više da se javljaš kad ti nešto ne odgovara.

Pa na šta bi to ličilo kad bi svako izvršio forumsko samoubistvo svog nika čim mu se nesvide tudji kometari. Verovatno na ovu sliku ispota :)


Dusane, procitaj sta sam napisao i ne slusaj trola, rekao sam da nemam sta da raspravljam sa piscem, Nikom i Bradzorf012-om i da preskacem njihove postove, a ne da necu da se javljam na forum drugim ucesnicima.
Raprava sa DaliborP-om je za PM i nije joj mesto na forumu, moja (i njegova) greska je sto smo se raspravljali ovde stvari koje nisu vezane za temu. I tu mogu samo da se izvinem ostalim ucesnicima.




[Ovu poruku je menjao bananaphone dana 19.10.2016. u 21:02 GMT+1]
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju19.10.2016. u 23:09 - pre 92 meseci
Citat:
bananaphone: Kojim "vama ostalima"? Pa ovaj forum se raspada, ne bi preziveo dvojicu takvih poput tebe ;))))

Tko bi stao i svrstao sebe pored takvog trolovskog smrada, koji ide od teme do teme i zagadjuje i truje svaku konverzaciju, svaki komentar, svakog diskutanta ;))))

Baci kosku pa gleda kako se ljudi kolju i uziva, naziva pogrdnim imenima, psuje i prostaci, da ne nabrajam dalje...

Pa vise od pola foruma misli da si reinkarnacija neke mitske licnosti elitesecurity-a - koji je usao u legendu kao najveci trol ovog foruma ikad, konjislava - ili kako se vec zove to mitsko bice, nitko ne veruje da si Crnogorac ;))))

Pomislio sam od drugog diskutanta da si ti, covek hteo da se izvrne od muke - nitko ga do sad nije toliko uvredio ;))))



Uhvatila te histerija, nekakvo bjesnilo. Što ti je, jadan?

Kakvi mitovi, kakve legende, što ti se dogodilo? Nijesi valjda od Dušana kupio pogrešnu travu?

Dušan ne zna sva slova, ne zna čitati, prodao ti neko smijeće.


Citat:
bananaphone: rekao sam da nemam sta da raspravljam sa piscem, Nikom i Bradzorf012-om i da preskacem njihove postove, a ne da necu da se javljam na forum drugim ucesnicima.
Raprava sa DaliborP-om je za PM i nije joj mesto na forumu, moja (i njegova) greska je sto smo se raspravljali ovde stvari koje nisu vezane za temu. I tu mogu samo da se izvinem ostalim ucesnicima.



Po ovome ispada da nemaš što raspravljati sa bilo kime što ti je odgovorio i lijepo ti objasnio da ti pojma nemaš ni o čemu.

U svakoj diskusiji u kojoj si sam sebi uvalio karinu, kukao si i zapomagao kako više nečeš diskutovati. Ako se bolje pogleda i nema diskusije đe ti takvo što nije pošlo od ruke.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 737
109.92.0.*

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju20.10.2016. u 00:47 - pre 92 meseci
A moram jado vala i ja naučit pisat. :)



Zanimljivo koliki utisak je Konislav ostavio na ovom forumu. Nadimak je samo doprineo tome da njegova legnde večno živi u srcima ES čitalaca. :)

I da ljudi, nije Konjislav već Konislav. Verovatno vezano za poljsko ime Konislav. Jednom je pomenuti nam član burno reagovao kada sam napisao nešto loše za Poljake, tako da je vrlo moguće da u sebi ima i poljske krvi (pored krvi arapskog trkačkog konja :)).

Postao sam opsednut konjima. Počeću da ih sanjam, a to kako kažu tumači snova nije dobar znak. Evo kako je veliki Salvador Dali video našeg Konjislava.


The Temptation of St. Konjislav

[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 20.10.2016. u 02:23 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju20.10.2016. u 01:15 - pre 92 meseci
Citat:
dusanboss: A moram jado vala i ja naučit pisat. :)




Ne rekoh ja ni riječ o tome što ti moraš ili ne moraš, već rekoh da nijesi do sad naučio jer ne možeš.


 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju20.10.2016. u 04:08 - pre 92 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Citat:
bananaphone: Kojim "vama ostalima"? Pa ovaj forum se raspada, ne bi preziveo dvojicu takvih poput tebe ;))))

Tko bi stao i svrstao sebe pored takvog trolovskog smrada, koji ide od teme do teme i zagadjuje i truje svaku konverzaciju, svaki komentar, svakog diskutanta ;))))

Baci kosku pa gleda kako se ljudi kolju i uziva, naziva pogrdnim imenima, psuje i prostaci, da ne nabrajam dalje...

Pa vise od pola foruma misli da si reinkarnacija neke mitske licnosti elitesecurity-a - koji je usao u legendu kao najveci trol ovog foruma ikad, konjislava - ili kako se vec zove to mitsko bice, nitko ne veruje da si Crnogorac ;))))

Pomislio sam od drugog diskutanta da si ti, covek hteo da se izvrne od muke - nitko ga do sad nije toliko uvredio ;))))



Uhvatila te histerija, nekakvo bjesnilo. Što ti je, jadan?

Kakvi mitovi, kakve legende, što ti se dogodilo? Nijesi valjda od Dušana kupio pogrešnu travu?

Dušan ne zna sva slova, ne zna čitati, prodao ti neko smijeće.



Haha - istina jado istina, kako ne mozes da prepoznas, pa istina je veca od svake histerije ;)))

Pa cak je i Dusan u svojoj "nepismenosti" prepoznao kolicinu trolovske trulezi i smrada koju prosipas po ovom forumu pa ti u svakom drugom postu tepa "konjislav!!!", pazi on ne kaze da si ti dosegao nivo legendarnog trola, nego da si njegova licna reinkarnacija ;))))

Ja na primer nemam mnogo iskustva, sreo sam samo dva ultimativna smrada ali ne online, nego u ovom nazovi realnom zivotu, obojica intelektualci, inzenjeri, vrlo inteligentni ljudi, ali smradovi. I obojica su koristili svoj intelekt da bi sakrili koliki su smradovi, naucili su da se ponasaju spolja kao normalni ljudi, tek u nekim ekstremnim situacijma, smrad, prostakluk, primitivizam bi prokuljao.
Sa tobom je to potpuno novo iskustvo, ti si ceo svoj intelekt podredio sirenju sto veceg smrada i trulezi, i to sve zelis da ostavis u pisanoj formi na ovom forumu, da bi generacije koje dolaze mogle da listaju unazad i dive se tvojim dostignucima u djubrenju ovog foruma ;)))
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 737
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju20.10.2016. u 07:45 - pre 92 meseci
Jel može neko da zamisli kad pokolenja nakon par hiljada godina i nakon nuklearne apokalipse pronadju hard disk ES servera i počnu da dešifruju naše poruke misleći da su pronašli nešto bitno i mudrosti satarg sveta? " Ovaj Konislav, to mora da je bio neki mudar čovek" :)


Konjislav se krije u svakome od nas. Naki ga ispoljimo manje, a neki više, dok kod nekih preovlada.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 342614 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.