Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

www.rumedia.rs - Mi smo mlad, kreativni tim

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: www.rumedia.rs - Mi smo mlad, kreativni tim
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1299 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djurovic.igoor
Igor Djurovic
Full-stack developer

Član broj: 311242
Poruke: 3
*.ninet.rs.



Profil

icon www.rumedia.rs - Mi smo mlad, kreativni tim01.12.2015. u 11:37 - pre 102 meseci
RUMediA - Vaš kreativnomedijski tim


Poštovani,

Ovim putem želimo da Vas obavestimo da povodom našeg osnivanja i novogodišnjih praznika organizovan je RUMediA NG akcijski period koji traje od 30.11.2015. do 16.1.2016.

RUMediA ekipa se okupila 5. novembra ovegodine sa ciljem da obuhvati sve oblasti kreiranja medijskog sadržaja i našim klijentima pružamo sledeće usluge:

Profesionalna izrada web sajtova
SEO optimizacija
Profesionalno fotografisanje
Usluge štampe (majica, šolji, vodenih kugli i ostalog reklamnog materijala)
U okviru trenutne novogodišnje RUMediA akcija našim klijentima pružamo dosta povoljnije cene nego inače:

Izrada WordPress sajta za samo 22 999 RSD uz osnovnu SEO optimizaciju, besplatan domen i hosting od 1GB na period od godinu dana
Štampa majica za samo 899 RSD / po majici
Na količnu preko 20 poručenih majica svaka naredna po ceni od 499 RSD / po majici
Preko 30 poručenih majica, 10 majica GRATIS!
Štampa šolji za samo 499 RSD / po šolji
Na količnu preko 20 poručenih šolji svaka naredna po ceni od 349 RSD / po majici
Preko 30 poručenih šolja, 10 šolji GRATIS!
Vodeba kugla sa Vašom slikom za samo 699 RSD / po kugli
SPECIJALNA PONUDA!

Naručite izradu web sajta i dobijate besplatan domen i hosting na period od godinu dana + štampa 5 majica po želji + 5 šolji po izboru!
Pozdrav!!!
Igor Djurovic
Garicka 11/9,18400 Prokuplje
[email protected]
+381(0)60/56-00-290
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: www.rumedia.rs - Mi smo mlad, kreativni tim
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1299 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.