Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 12660 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu28.06.2012. u 01:04 - pre 144 meseci
Evo malo i od mene na temu





Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu28.06.2012. u 08:55 - pre 144 meseci
ja ne znam zasto su svi toliko ogorceni u vezi kostanja izbora ?

Mislim ako smo demokratsko drustvo moramo biti u stanju da organizujemo izbore ili ne ? Jasno je da to kosta, naravno da se moglo izgraditi obdaniste, skole, bolnice, dom za nezbrinute i dr, ali to se moze uvek pa opet ne radi se. Sta ce npr NS jos jedna skola ili bolnica i dr?

Svugde i u svakoj zemlji izbori su trosak...
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9525
89.216.32.*



+10262 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu28.06.2012. u 10:25 - pre 144 meseci
Izbori jesu trošak, ali čiji ? Budžetski (dakle, delom i moj i tvoj trošak) ili trošak onog ko je 'teo da se reklamira ne bi li prgrlio vlast ?

Ako je njemu stalo do vlasti, zašto iz mog džepa ? Ili, ajde, baš da ne cepidlačim, neka se i otvori budžetska stavka za finansiranje predizborne kampanje. Ali, brate, neka bude neka umerena cifra, shodno ekonomskoj moći države. Ovako, ovo je sasvim odgovarajuće gornjoj karikaturi.

Naravno drugo je pitanje samog organizovanja izbora: izborni materijal, kutije, biračka mesta i slično. OK, to se podrazumeva da će da se plati iz budžeta. Ali to je po mojoj slobodnoj proceni tek 1% ili 2% ukupno potrošenog novca.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu28.06.2012. u 11:38 - pre 144 meseci
znas kako Java treba videti precizno i transparento koliko kosta kampanja, ali mora da kosta. Zato je tu dobro gledati EU standarde i implementirati jer su u EU vec 65 godina grade sistem i konacno su dosli do onoga sto je najoptimalnije. Naravno nasi politicari ce oklevati da implementiraju standard koji im nesto oduzima, ja tu nemam nikakve sumnje.

Shvatimo to ipak kao decije bolesti.

Znam da je bolno gledati toliko rasipanje, ali izgleda da je bilo neminovno jer nemamo mehanizme da ih sprecimo.
 
Odgovor na temu

gigamg1
Novi Sad

Član broj: 221683
Poruke: 635
*.mynsn.net.



+270 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu28.06.2012. u 14:52 - pre 144 meseci
Mislim da bi otvarac ove teme trebao da prouci simboliku statue grcke boginje pravde Justicije pa tek onda da otvara ovakve i slicne teme.
Samo polako i bez ikakve zurbe...
Resenje zavisi samo od perspektive gledanja na situaciju
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu29.06.2012. u 01:19 - pre 144 meseci
Citat:
gigamg1: Mislim da bi otvarac ove teme trebao da prouci simboliku statue grcke boginje pravde Justicije pa tek onda da otvara ovakve i slicne teme.


A možda je tema sasvim super, samo malo svrbi ponekog. :)
about:networking
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Šta je uradila Katarina Rebrača, a šta ovi koji bi da vode državu

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 12660 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.