Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa mailovima potrebna POMOC

[es] :: Hosting :: Problem sa mailovima potrebna POMOC

[ Pregleda: 1720 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dgrass

Član broj: 285533
Poruke: 5
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



Profil

icon Problem sa mailovima potrebna POMOC27.05.2011. u 20:59 - pre 157 meseci
Pozdrav svima imam jedno pitanje koje me dosta muci.

Naime napravio sam nov sajt naravno necu pisati url da ne ispadne da se reklamiram, znaci napravio sam ga i jos je u fazi testiranja.
Problem je u sledecem, kada se registrujem na njega mail o potvrdi registracije na gmailu idu u inbox medjutim na hotmailu idu u junk, da li neko zna razlog za to i sta i kako treba podestiti da se to nebi desavalo. Sajt je nov i nema drugih registrovanih korisnika da bi bila ona fora slalo se puno mailova pa je to razlog!

Za taj domen nikada nisu slati nikakvi mailovi sem sto sam se sam regovao i dobih rezultate koje napisah.

Hvala svakom na dobrom saveti!
 
Odgovor na temu

Darklord
Linux System Administrator
Subotica

Član broj: 30588
Poruke: 559
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+46 Profil

icon Re: Problem sa mailovima potrebna POMOC28.05.2011. u 09:10 - pre 157 meseci
Cao posalji mi ime domena na PP pa da pogledam, verovatno da nemas domainkey i SPF zapise, takodje moguce da je ip od mail servera lose rangiran.

Jos jedna mogucnost je reci koje se pojavljuju u mail-u
http://www.adiswitch.com/
---------------------------------------
Na društvenim mrežama.
http://www.facebook.com/adiswitchdoo
https://twitter.com/#!/adiswitch
---------------------------------------
 
Odgovor na temu

Dgrass

Član broj: 285533
Poruke: 5
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



Profil

icon Re: Problem sa mailovima potrebna POMOC08.06.2011. u 18:24 - pre 156 meseci
Da li je moguce da niko nema konstruktivan predlog kako se izboriti sa ovim!
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
95.180.97.*



+257 Profil

icon Re: Problem sa mailovima potrebna POMOC08.06.2011. u 19:57 - pre 156 meseci
Net je pun primera gde ljudima za nove domene mail zavrsava u junk-u hotmaila i da su im nudili da plate da vise ne budu u junku. Isto vazi i za gmail, manje vise. Konkretno skoro sam postavio mail na poddomenu, postavio SPF i DKIM, reverzni zapis (ptr) i A i MX zapise u dns-u i mail i dalje ide u spam folder kod gmaila... naravno, ako primalac kaze da mail nije spam, onda vise ne ide, ali to nije resenje...
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

igor.vitorac

Član broj: 144858
Poruke: 483



+13 Profil

icon Re: Problem sa mailovima potrebna POMOC08.06.2011. u 21:55 - pre 156 meseci
Citat:
Dgrass: Da li je moguce da niko nema konstruktivan predlog kako se izboriti sa ovim!


Postoje mnogo razloga za to.
Verujem da je problem do loseg mail template-a i/ili zaglavlja mail-a koji ti aplikacija salje, npr. From: admin@localhost
 
Odgovor na temu

Dgrass

Član broj: 285533
Poruke: 5
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



Profil

icon Re: Problem sa mailovima potrebna POMOC09.06.2011. u 07:47 - pre 156 meseci
meni je problem samo na hotmailu ohhh kako resiti ovaj problem?

Ljudi dodju registruju se i ako su sa hotmaila aktivacioni link im ode u junk.


Pomagajte
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Problem sa mailovima potrebna POMOC09.06.2011. u 08:48 - pre 156 meseci
Gmail i hotmail imaju svoek razloge zasto neke validne imejl poruke kategorisu kao spam. Nazalost, oni ne daju informacije koje mogu da pomognu da se utvrdi razlog tome.

Kao sto rece Jbyn4e, cak i ako se za domen podesi sve sto moze da bi biloocigledno da je valifna adresa, oni ipak mogu to da svrstaju u spam i ti tu nista ne mozes. Jedini da kazes korsinicima da oznacavaju te poruke danisu spam, pa ce hotmail nakon nekog vremena i sam ukapirati da to ne treba da filtrira.
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Problem sa mailovima potrebna POMOC

[ Pregleda: 1720 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.