Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Beograd ove godine dobija policiju za životinje

elitemadzone.org :: MadZone :: Beograd ove godine dobija policiju za životinje

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53501 | Odgovora: 320 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7181 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:28 - pre 163 meseci
Evo sad ide emisija na Nat Geo o DC9 incidentu kada je DC9 zapaljen pao u jezero u USA...

Elem... posto je jezero puno aligatora, nekoliko dana u toku istrage su naredili da se postave naoruzani panduri, kako bi se aligatori pobili da ne bi skrnavili tela.

Hmm... ljudski lesevi > interesi aligatora (valjda da zive? jedu?)

Dakle, covek moze uvek da izmisli razlog da ukine prava zivotinji i da totalno za*ebe njene interese bez ikakve direktne stete po tog coveka ili opasnost po zivot...

Tako da - tim smesnim konvolucijama uopste ne treba davati znacaj. Covecanstvu se *ebe za interese zivotinje - sva prava koje zivotinje imaju kod ljudi su tu zbog interesa tih ljudi.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:31 - pre 163 meseci
^ Bas tako :)

http://www.youtube.com/watch?v=VgF-KAxbTmE&feature=related
 
Odgovor na temu

pantic68
zoran pantic
sabac

Član broj: 50312
Poruke: 913
*.adsl.verat.net.



+11 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:33 - pre 163 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic
Ukratko - mucenje kucnih ljubimaca treba zakonski kaznjavati, ali nemojmo filozofirati previse pogotovu kada svi znamo da to filozofiranje nije tacno.

Ukratko treba prava životinja i kaznenu politiku ostaviti po strani a mučitelje proslediti na posmatranje i terapiju radi prevencije. Sve mimo toga je idiotizam.Ako počnu da procenjuju da li je kokoš patila i da li je pas ubijen u samodbrani ili ne pošto nema ugriza, mislim samo lud čovek može dati birokratama da se time bave.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:34 - pre 163 meseci
@Ivan Dimkovic

Ne zezaj se... ovde da ima aligatora i da upadnes medju njih ni kriv ni duzan, ima ovde ko ce da kaze - ako su ga pojeli :)

Nesto razmisljam da li u neko dogledno vreme (kad uslovi dozvole) takve hvatati preko IP adrese, i najmanje sto da se uradi - oduzeti im pravo glasa!


Dobro, ja idem u ekstrem, ali sam sistem me tera da u slucaju zamene ovog ponudim to!
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:34 - pre 163 meseci
Citat:
milance_kg: Samo jedno cu da ti kazem - idi na na neki hrvatski forum i predstavi se da si njihov i reci - mi smo go*na!
Necu ti reci sta ces da dozivis :)
Probaj!

Otidji ti u ludnici predstavi se da si njihov i reci - mi smo ludi!
To sto ce te olesiti ne znaci da nisu ludjaci.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:37 - pre 163 meseci
Citat:
Odin D.: Otidji ti u ludnici predstavi se da si njihov i reci - mi smo ludi!
To sto ce te olesiti ne znaci da nisu ludjaci.


Ne... ne budi smesan, pa ja sam polutan iz Dalmacije :)
Ne pali raju, mozes s*ati sta hoces, ali Hrvatsku ne cackaj, nije preporucljivo, iz prve ruke :)
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:38 - pre 163 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Evo sad ide emisija na Nat Geo o DC9 incidentu kada je DC9 zapaljen pao u jezero u USA...

Elem... posto je jezero puno aligatora, nekoliko dana u toku istrage su naredili da se postave naoruzani panduri, kako bi se aligatori pobili da ne bi skrnavili tela.


Ili možda da ne pojedu istražitelje, HM.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:39 - pre 163 meseci
Citat:
milance_kg: Ne... ne budi smesan, pa ja sam polutan iz Dalmacije :) Ne pali raju, mozes s*ati sta hoces, ali Hrvatsku ne cackaj, nije preporucljivo, iz prve ruke :)
Kakve sad to veze ima sa svim ovim?
Citat:
milance_kg: Ne zezaj se... ovde da ima aligatora i da upadnes medju njih ni kriv ni duzan, ima ovde ko ce da kaze - ako su ga pojeli :)

Nesto razmisljam da li u neko dogledno vreme (kad uslovi dozvole) takve hvatati preko IP adrese, i najmanje sto da se uradi - oduzeti im pravo glasa!
Evo ja cu da kazem, samo na drugacijem primeru. Ako su u Brazilu klizista. Posekli su stotine i hiljade kilometara kvadratnih suma, a sad kukaju zbiog klizista koja su sami izazvali. Jel me treba uhvatiti pa mi oduzeti pravo glasa?

E vidis, ja se slazem tu sa tobom,. Ne treba svako da ima pravo glasa, nego samo oni za koje se tetsovima utvrdi da nisu funkcionalno nepismeni i koji mogu da dokazu da potpuno razumeju to oko cega glasaju i sve ponudjene opcije. Samo, u tom slucaju ovde bi ostalo jedno par desetina hiljada biraca. Jel bi bili srecni onda i jel bi prestali da galamite?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7181 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:40 - pre 163 meseci
@stil, ne bato - to je bila zvanicna najava i objasnjenje pucanja.

Vidis, covek ne mora ni da se trudi da laze kada sa dovoljno odlucnosti odluci da ukine prava nekoj zivotinji.

Dakle, "interesi zivotinje se uzimaju u obzir ako covek ne odluci da ih ukine"...
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:43 - pre 163 meseci
@Lesli Eldridz

Ima veze kako nema - obesli bi te tamo za primer :)

Doduse i pola Madjar sam, i oni te ne bi bas blagonaklono gledali, ne idu u ekstreme :)
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:48 - pre 163 meseci
Citat:
milance_kg: Ne... ne budi smesan, pa ja sam polutan iz Dalmacije :)
Ne pali raju, mozes s*ati sta hoces, ali Hrvatsku ne cackaj, nije preporucljivo, iz prve ruke :)

Kakve veze ima?!
To sto neke iskompleksirane budaletine bucu i arlaucu je dokaz cega? Da nisu budale, ili sta?

Uopste je u psihologiji poznata stvar da se svojim nacionalnim porjeklom, svjetlim tradicijama i ostalim baljezgarijama na sav glas ponose uglavnom oni koji sami licno ne vrede ni pisljivu bobu niti su sta u svom zivotu postigli, pa moraju tu bijedu necim drugim da kompenzuju.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:51 - pre 163 meseci
Citat:
Odin D.: Kakve veze ima?!
To sto neke iskompleksirane budaletine bucu i arlaucu je dokaz cega? Da nisu budale, ili sta?

Uopste je u psihologiji poznata stvar da se svojim nacionalnim porjeklom, svjetlim tradicijama i ostalim baljezgarijama na sav glas ponose uglavnom oni koji sami licno ne vrede ni pisljivu bobu niti su sta u svom zivotu postigli, pa moraju tu bijedu necim drugim da kompenzuju.


Ne , to nisu budale i daleko od toga...

Ali ovo sto pojedini rade ovde isto misle da imaju pravo, tamo bas ne prolazi...
Cak i ako se deklarisem kao Srbin oni to postuju jer mi takav zivot bio,
i jos ironije kazu - sine postuj ko te odgajio!
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:54 - pre 163 meseci
Ma zasto ti kad ne znas vise sta ces od muke mesas smrdljivi nacionalizam u temu o promenama u drustvu?
Citat:
milance_kg: @Lesli Eldridz

Ima veze kako nema - obesli bi te tamo za primer :)

Doduse i pola Madjar sam, i oni te ne bi bas blagonaklono gledali, ne idu u ekstreme :)
Mogli bi svi oni komplet da me poljube u izvesno mesto, kao i ovi ovde sto mogu isto to. Samo nema sve to veze uopste ni sa cime i ne vidim sto mi uopste o takvim primitivizmima govorimo. Eto te stvari o kojima pises su samo jos jedan od razloga zbog koga sam ja protiv da sve tehnologije budu dostupne svima. Svako svojom stranom ulice, to je najmudrije. Koga je briga za te mudrosti iz smrdljivih kafana. Ali dobro, sto se mene tice, mozete cak i da probate to sa IP itd, ja sam pripremljen za vas odavno. Nego, nesto se ni jedan junak nikada ne pojavi da me besi, a je ne pricam ove stvari samo na forumima nego svuda, kad me izazovu, i to vec 23 godine, od kad ste vratili slobodu takvima koji hoce da bese one koji se ne uklapaju u njihovu pacovsku sliku sveta. Zasto li je to?

Doduse, jednom se jedan bese nesto urcio, ali taj nije ni bio odavde, mislim nije celog zivota ziveo ovde, nego je na jednoj proslavi nila neka budala koja zivi u USA pa je pocela da drvi nesto o "pravima belog coveka" i o nekim crncima i Jevrejima koji ta prava ugrozavaju, ali ni taj nije bio junak do kraja.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:56 - pre 163 meseci
@Lesli Eldridz

Nisu to mudrosti kafane, nego zivota kakav je... a sto neki polude od obesti, a treba to saseci neki put...
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:57 - pre 163 meseci
Ma čekaj Ivane. Kažeš organizovali su istrebljenje svih aligatora u jezeru ili su postavili čuvare oko tela da ih čuvaju dok ih ne izvuku. Gde je ta vest daj neki link.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:58 - pre 163 meseci
Citat:
milance_kg: Ali ovo sto pojedini rade ovde isto misle da imaju pravo, tamo bas ne prolazi...
!

Buuuuuu aaaaaaaa! Jel ne prolazi!? Vrlo vazno sto ne prolazi tamo. Ma ne mogu rjecima da opisem koliko je vazno sto to kod 'rvata koji su dosli iz Irana i bili najstarija civilizacija na svijetu i koji su izmislili kvantnu fiziku i otkrili da je zemlja okrugla i ne samo to nego je i prvi oplovili tamo negdje u 10 vijeku prije nove ere, a uz to su pronasli i da je Marko Polo bio glavom i bradom hrvatljanin.!
Evo sad ne mogu da spavam kad si mi rekao da to kod njih ne prolazi.
Evo to ce sad sav zivot iz korijena da mi promjeni.
Sav sam se uznemirio.
Evo sve mi puca neka stvar sto kod njih to ne prolazi, misle ljudi opet vatromet za novu godinu.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 01:01 - pre 163 meseci
Citat:
Odin D.: Buuuuuu aaaaaaaa! Jel ne prolazi!? Vrlo vazno sto ne prolazi tamo. Ma ne mogu rjecima da opisem koliko je vazno sto to kod 'rvata koji su dosli iz Irana i bili najstarija civilizacija na svijetu i koji su izmislili kvantnu fiziku i otkrili da je zemlja okrugla i ne samo to nego je i prvi oplovili tamo negdje u 10 vijeku prije nove ere, a uz to su pronasli i da je Marko Polo bio glavom i bradom hrvatljanin.!
Evo sad ne mogu da spavam kad si mi rekao da to kod njih ne prolazi.
Evo to ce sad sav zivot iz korijena da mi promjeni.
Sav sam se uznemirio.
Evo sve mi puca neka stvar sto kod njih to ne prolazi, misle ljudi opet vatromet za novu godinu.


Idi pa njima to reci, sto se meni zalis...
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 01:03 - pre 163 meseci
Ti im prenesi, posto si ih ti uvukao u pricu.
Ovo sto sam ja napisao napisao sam tebi, a ne njima.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 01:03 - pre 163 meseci
Citat:
milance_kg:Nisu to mudrosti kafane, nego zivota kakav je...
Mislis zivota kakav je za miseve, pacove, zohare i ine? Koga briga, oni i treba da budu na dnu lanca ishrane. Ajde odhebi sa tim fasistickim glupostima i da pretis svima koji ti se ne svidjaju i unormali se pa napisi nesto sto barmalo ima veze sa mozgom. Dokazano je vec da nije tacno ono da ako ne umete da radite umete da se bijete. Tako sto vas nije istukao samo onaj sa kim se niste potukli. Znaci, smiri se, pomazi mace, pa nastavi.
Citat:
milance_kg: ...treba to saseci neki put..
Treba, to i ja kazem. Evo, konacno je drzava pocela ovde da saseca u korenu to sto se osililo za ove 23 godine pa poludelo od obesti. Nece vise da mi se urce nego ima da budu mirni kao bubice i da se civilizuju i šlus. Nece da mi puse gde stignu, zivotinje i zene i decu nema da biju, nece da mi pijance po celu noc u kafanama, ima da mi orzavaju higijenu u ugostiteljskim objektima i na drugim mestima gde se sprema hrana, nema da mi se deru po ulicama, da voze kao ludaci i da se parkira djuture gde ko stigne, smece im da mi recikliraju itd itd, a kome se od njihj ne svidja sve to, neka se obesi brate ili neka se samospali u znak protesta i gotovo.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 01:10 - pre 163 meseci
@Lesli Eldridz

Koliko god i oni kukali na drzavu, bolja je - ukinula porez na nekretnine na neodredjeno dok ne prodje 'SEKA' :)
I opet ti kazem - okacili bi te na prvi cempres!

A ti Odine koji vladas valhalom, samo sam spomenuo da se ljudi ponose na svoju drzavu, potrefih se kad im bio neki 'praznik'
u avgustu ili kolovozu, iako sam znao zasto svaka druga kuca okacila drzavnu zastavu, kazu mi - ma neke svadbe :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Beograd ove godine dobija policiju za životinje

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53501 | Odgovora: 320 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.