Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Aktuelno pravosuđe?!? Prava tema za UMZ!!!

elitemadzone.org :: MadZone :: Aktuelno pravosuđe?!? Prava tema za UMZ!!!

[ Pregleda: 1432 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Aktuelno pravosuđe?!? Prava tema za UMZ!!!22.02.2010. u 08:09 - pre 173 meseci
Blokirani sudovi u Srbiji !

Čik probajte da u srpskim sudovima, iako su nas nadležni uveravali da će sve funkcionisati već od januara 2010. godine, zakažete ročište ili dobijete neku potrebnu potvrdu. Nemoguća misija! A kako stvari stoje sa reizborom sudija i viškom upražnjenih sudijskih mesta, raspodelom predmeta sudijama, pa zakazivanjem suđenja, takva akcija postaće - utopija.

Naime, predstavnici ministarstva pravde su na sva usta prošle jeseni najavljivali reformu sudova, kojom će njihov broj u Srbiji biti znatno smanjen, a normalno funkcionisanje biti uspostavljeno od 1. januara 2010. godine. Nadležni nam samo nisu objasnili kako će manji broj sudova i zaposlenih u njima brže obavljati posao.

Može li to,gospođo draga,da nam objasni Vaša glava?

A,onda sledi....

A K C I J A ! ! ! (gore pomenute gospođe):::

Lekar iz KC ubijao za Zemunski klan?
"Obavestila sam kanadske kolege da je protiv Risovića pokrenut pretkrivični postupak u Srbiji, zbog sumnji da je bio saradnik zemunskog klana i da je prema saznanjima naših istražnih organa on došao u Kandu 2004. Dobila sam uveravanja da će, ukoliko se još nalazi u Kanadi, biti lociran i da će nas obavestiti o tome“, rekla je za "Blic“ ministarka pravde Srbije Snežana Malović.

Dobro je, o d l i č n o....

...samo kad dotičnog optuženog,osumnjičenog,osuđenog(a šta je to će utvrditi mediji,a na osnovu Vaših ispada) niste obavestili o Vašim namerama!?!?

...kad kanadske kolege o tome obavestite putem medija...eeee,to je već nešto drugo...

...narod(čitaj birači) o'ma vidi kol'ko ste agilni,spretni,mudri...sposobni,bre,sposobni...

Verujte mi na reč,više bih voleo da te svoje kvalitete ispoljite sa varjačom u ruci....

...pa ko preživi,pričaće...

A,da,sad mi pade na pamet!!!

Pa Vi ste namerili da dotičnog(pa sve ono što sam naveo,jel) dovučete ovamo i da mu pokažete njegovog boga Vašim reformisanim pravosuđem!!!

A pa to je onda već sasvim nešto drugo...

... i zato....

Izvinjavam se,mlogo se izvinjavam....

(http://www.vesti-online.com/Ve...-iz-KC-ubijao-za-Zemunski-klan
http://www.vesti-online.com/Ve...1056/Blokirani-sudovi-u-Srbiji)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Aktuelno pravosuđe?!? Prava tema za UMZ!!!

[ Pregleda: 1432 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.