Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko display-a, please

[es] :: Windows desktop :: Pomoc oko display-a, please

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3675 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
*.mbb.telenor.rs.



+303 Profil

icon Re: Pomoc oko display-a, please08.02.2010. u 10:48 - pre 174 meseci
Posle gomile saveta tipa "reinstaliraj windows da bi resio banalan problem" dosli su na red i saveti za kupovinu novih komponenti...
Najbolje je da kao sto su ti vec predlozili reinstaliras drajvere za graficku. Imas li cd-ove koje si dobila uz komp? Mozemo i ovo da proverimo: desni klik na desktop pa na propertis. Onda otvori settings tab pa ako imas dugme na kome pise nesto tipa "identifiqe displays"(nisam siguran da bas ovako pise na dugmetu, nemam xp da proverim a secanje me izdaje :)) klikni na njega. Pa nam onda reci koji broj ti je pisao na ekranu.
 
Odgovor na temu

banovobrdo
skola,
beograd

Član broj: 246906
Poruke: 10
109.93.172.*



Profil

icon Re: Pomoc oko display-a, please08.02.2010. u 16:19 - pre 174 meseci
Cao momci,
resila problem, izvadila kabl i ponovo vratila i sve je opet NORMALNO!!!!!!!!!!!!! Mozda cete vi shvatiti zasto mu je bas to pomoglo, ja ne kapiram. Ali, mozda nekome zatreba...
A nova graficka ce doci sa novim kompom, ove je tesko i naci, a i bilo bi bacanje para jer svakako moram uskoro sve menjati, btw. slika i nije tako losa za moje potrebe (Internet, Word...), slova nisu zamucena na ovoj rezoluciji, mada me malo nervira jer ponekad zakoci Age of Mythology (vrhunac mojih igrica).
Ksrele, ne znam zasto ekran nece da se "uslika", probala tri puta, step by step, kao sto si napisao.
Jos jednom, veliko HVALA svima,
Pozz
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Pomoc oko display-a, please

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3675 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.