Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

PHP programiranje

[es] :: Vodič za posao :: PHP programiranje

[ Pregleda: 1391 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mitke013
As Divljine
Freelancer

Član broj: 231934
Poruke: 338
195.252.79.*



+34 Profil

icon PHP programiranje15.11.2009. u 12:37 - pre 176 meseci
Nadam se da nisam promasio rubriku, valjda ce moderati da mi oproste umesto da okace na javni stub srama

Elem, pre par dana sam dobio otkaz. Iako mi nije bas najjasnija direktorova odluka da prvo potrosi pare na moju obuku a posle dozvoli sebi da vise nema zaista dobrog programera, ipak je to privatna firma i njegova zelja da ubuduce koriste .net

No dobro, zivot ide dalje. Odabrao sam ovu temu a ne 'berza poslova' jer mi trenutno samo trebaju saveti strucnjaka. Naime, ja radim iskljucivo programiranje; PHP, JS, OOP, doctrine, jquery i iskljucivo ajax, osim ako bas izricito moram onda klasicno osvezavanje. Dizajnerske sposobnosti su mi ravne nuli: iako znam i css i html, ono sto napravim se ponekad cak ni meni ne svidja a sta mislite sta kazu ostali. Kod mi je izuzetno cist, optimizovan, testiran phpUnit-om i detaljno komentarisan, posto sam po prirodi sitnicar.

Interesuje me koja se plata moze ocekivati za programera mog kalibra. Napomenuo bih da nemam nikakve reference jer su moji poslovi iskljucivo bili 'inhouse' osim jednog koji ce biti vidljiv tek 1.decembra jer do tada radim i tada ga pustamo.

Prosle godine sam u slobodno vreme uradio infoservis.org i pizza shop

Kako je to radjeno proceduralno i sa nekim mojim ajax parserom, nikako nije za bas neku prezentaciju. Interesuje me: da li da uradim ponovo pizza shop, uz OOP, jquery i ajax i kod pokazem kao dokaz znanja? Iskreno, nemam neku bolju ideju od te, zato sam i odabrao ovu temu.

Drugo pitanje; ima li u Pancevu neka firma koja trazi iskusne php programere? U oglasima nisam video a i ne bih bas da radim za tapsanje po ramenu, znam koliko vredim. U BG-u nije problem za posao, ali nemam kola. No dobro, ako treba, putovacu.

Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: PHP programiranje

[ Pregleda: 1391 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.