Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pravilnik o radioamaterima , za neke koji mozda nezanju?

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: Pravilnik o radioamaterima , za neke koji mozda nezanju?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 9832 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

OverLord
Nikola Manojlovic
Informaticar, YT3NM
Kraljevo

Član broj: 9180
Poruke: 51
93.86.25.*

ICQ: 43445594
Sajt: www.GoT-Racing.iz.rs


Profil

icon Re: Pravilnik o radioamaterima , za neke koji mozda nezanju?11.08.2009. u 18:19 - pre 179 meseci
Sve je moguce, dug je to period! Da se razumemo, u ovoj temi nikoga ne branim, iznosim svoja iskustva...Ja sam pocetkom prosle godine cuo da je procedura pojednostavljena i tada sam zavrsio sve za mene, oca i brata, sta je trebalo, tako da su moja iskustva prakticno s'pocetka 2008 apsolutno pozitivna. Za period pre toga, morace neko drugi da kaze.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: Pravilnik o radioamaterima , za neke koji mozda nezanju?11.08.2009. u 19:03 - pre 179 meseci
Naravno za takve kao sto si ti i jos mladjih u ovom ''hobiju'' to moze da koristi , da ne prodjete kao mi , na primer radio klub u Pancevu !
Bilo je na jos mesta kao i sela u okolini , to je u samom naslovu tako , ''za neke koji mozda nezanju?''
to se moze tumaciti raznorazno a koliko je bilo samo manipulacija , ljudima i uredjajima i raznim ucenama , to se nece nikad zaboraviti !
Naravno nema tolerancije , ovo vreme je veoma surovo , nikad se nece ovo ponoviti ali samo odabranima ! Zato polako i pamet u glavu pre nego sto bude ponovo isti krug i ista pesma samo njega nema itd...
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: Pravilnik o radioamaterima , za neke koji mozda nezanju?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 9832 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.