Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ppt i pdf za download postavljeni na sajt, a napravljeni u ilegalnom softveru?

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: ppt i pdf za download postavljeni na sajt, a napravljeni u ilegalnom softveru?

[ Pregleda: 2160 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Taras
Srbija

Član broj: 200907
Poruke: 1
*.beogrid.net.



Profil

icon ppt i pdf za download postavljeni na sajt, a napravljeni u ilegalnom softveru?11.11.2008. u 04:27 - pre 188 meseci
Zvanicnu prezentaciju firme - preduzetnicke radnje (registrovan rs domen na firmu) iskoristila bih i za postavljanje nekih tutorijala.
Logikom da se treba pribliziti kupcima, umesto obicnog teksta u html-u malo sam se potrudila i za neke prakticne stvari uradila tutorijale u microsoft office-ovom ppt i adobe-ovom pdf formatu. Kao i svi iz moje okoline - koristim ilegalni softver, pa me zanima da li neko ovo vec radio? Koliko i kako je to kaznjivo? I da li se uopste time neko zanima, ili imam 2. problem - paranojaaaaa
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: ppt i pdf za download postavljeni na sajt, a napravljeni u ilegalnom softveru?11.11.2008. u 04:38 - pre 188 meseci
Možeš iskoristiti besplatni OpenOffice.org da sačuvaš dokument kao DOC i PDF.

Vodi računa da se deo informacija o tebi čuva u svojstvima dokumenta (File->Properties), a šta još tamo ima samo Microsoft zna. Zato otvori dokument u OOo-u, sačuvaj ga u otvorenom dokument-formatu (ODT tekst), i tek zatim napravi PDF/DOC.

Ujedno razmisli da li bi te korišćenje legalnog OpenOffice.orga rešilo briga u firmi...
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: ppt i pdf za download postavljeni na sajt, a napravljeni u ilegalnom softveru?

[ Pregleda: 2160 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.