Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.

elitemadzone.org :: MadZone :: Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 21874 | Odgovora: 92 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.06.02.2008. u 13:28 - pre 198 meseci
Ipak smatram da im na takav " tihi " nacin ne treba nametati nesto tako . Cak i oni koji ne " vole " tu vrstu muzike ce ga odgledati iako ga da nije tu sniman ne bi videli . Hmm , kako pokrenuti peticiju za nesto sto nisi video. Dakle ... Dalje , jeste u pitanju je gimnazija . Ja sam samo otisao korak dalje .
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.06.02.2008. u 13:48 - pre 198 meseci
Citat:
stil: Pa ne znam bas da li je Madona svoje spotove snimala u skolama . Sto se tice spotova kod nas. Ko hoce nek ih gleda , nemam nista protiv . Pravo izbora.

Nije, Madona je snimala po crkvama.
A sto se tice spotova, nisam fan JK, ali inace uzivam u video spotovima sa erotskim sadrzajem. I ne smeta mi sto je spot snimljen u gimnaziji, jer koliko vidim gimnazija se ne spominje u nitjednom momentu, bolje reci ni ne prepoznaje se u spotu.

Iskreno nisam znao da ima ovoliko puritanaca u Srbiji medju mladima, sve fin i cestit svet.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.06.02.2008. u 14:05 - pre 198 meseci
Niko ovde ne govori o tebi. Ti si odrastao covek i mozes da gledas sta ti je volja. Isto vazi i za bilo kog drugog ko je punoletan . Iako se skola ne prepoznaje u spotu , svi znamo gde je snimano . Zar ne ? Znaci po tebi je puritanac neko ko ne zeli da se u skolama snimaju erotski spotovi ? Sta je sledece polugole "barbi" lutke sa J likom ? Tako to pocinje.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16695
193.47.77.*



+7178 Profil

icon Re: Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.06.02.2008. u 14:07 - pre 198 meseci
Citat:
stil
Ti si odrastao covek i mozes da gledas sta ti je volja. Isto vazi i za bilo kog drugog ko je punoletan


Kao i za starije maloletnike uostalom.

To nisu deca od 10 godina.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.06.02.2008. u 14:10 - pre 198 meseci
Sve mali izvidjaci. Ocigledno mnogi ovde ne cuju (vide) sta pisemo, mada se meni cini da ne cuju ni sami sebe.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.06.02.2008. u 14:19 - pre 198 meseci
Citat:
stil: Znaci po tebi je puritanac neko ko ne zeli da se u skolama snimaju erotski spotovi ? Sta je sledece polugole "barbi" lutke sa J likom ? Tako to pocinje.

Tesko je to nazvati "erotskim" spotom. Onda su 90% spotova danas erotski.
Meni iskreno vise smeta spot "Srbijo majko Srbijo" od Karic cerkica nego ovaj od JK. Ili onaj kod srusenog Avala tornja.

Ali posto tamo nema golotinje ni "turbo-folka" niko moral ne dovodi u pitanje niti pravi ovoliku famu.
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.telekom.yu.



+629 Profil

icon Re: Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.06.02.2008. u 14:29 - pre 198 meseci
Citat:
stil: Znaci po tebi je puritanac neko ko ne zeli da se u skolama snimaju erotski spotovi ?
Na žalost, svedoci smo da deca u Srbiji sama snimaju svoju erotiku, tako da čisto sumnjam da ih JK mlataranje može iskvariti.
Možda sam kratkovid, ali ja zaista ne sagledavam sav užas činjenice da je JK snimila spot u gimnaziji. Nije to ni Hilandar, ni Vatikan - to je jedna obrazovna svetovna institucija, a to njeno mlatarenje/vrcanje je takođe svetovno :-)

Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.06.02.2008. u 14:52 - pre 198 meseci
Ocigledno je da sam nadglasan :-) . Nadam se da ste u pravu iako se ne slazem sa vama. Pozdrav svima .
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.213.*



+35 Profil

icon Re: Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.06.02.2008. u 16:33 - pre 198 meseci
Citat:

I ne smeta mi sto je spot snimljen u gimnaziji, jer koliko vidim gimnazija se ne spominje u nitjednom momentu, bolje reci ni ne prepoznaje se u spotu.




Evo ovo sam nasao na B92, u komentarima citalaca na tekst o Karleusi:

http://www.youtube.com/watch?v=XESqTiVfvJE

Sad vidite da je uradak JK ipak prilicno softi, bez ikakvih aluzija na skolu i skolski zivot.
Sacekajte 'transformaciju' na kraju...


 
Odgovor na temu

biber021
Novi Sad

Član broj: 55257
Poruke: 246
91.150.98.*



+4 Profil

icon Re: Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.06.02.2008. u 17:05 - pre 198 meseci
Citat:
Laki_Gen: Ocigledno mnogi ovde ne cuju (vide) sta pisemo, mada se meni cini da ne cuju ni sami sebe.


To sam ja tebi hteo da kažem



I ja se osećam nadglasano, naročito jer ovde ne postoji zaključak rasprave, tako da ću se kao pravi "Lažni moralista" odjaviti. Mislim da ipak niste u pravu i ne slažem se sa dekadencijom (naročito ne u medijima), ali to nažalost nije najgore što nam se dešava i samo oslikava "Razvoj" društva, ne samo u Srbiji i Sremskim Karlovcima već i svuda u svetu.


Domo Arigatou Gozaimashita!
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.06.02.2008. u 18:38 - pre 198 meseci
U krajnjem slucaju ostaje katran i perje kad dodje sledeci put da snima u nekoj skoli ;-)

 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.213.*



+35 Profil

icon Re: Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.06.02.2008. u 20:34 - pre 198 meseci
Ko, Sotra?
Slazem se.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.06.02.2008. u 20:56 - pre 198 meseci
Naravno ne Sotra. Jelena Karleusa ce od strane nezadovoljnih gradjana probati stari recept , katran i perje ako bude pokusala ponovo da snima materijal za svoje spotove u skolama. Ona nema sta da trazi u skolama. Onl koji se ne slazu sa tim , neka dodju da je brane na ulazu u onu skolu u koju bude htela da udje sa krevetom i kamerama.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Bajato,ali namam reci - J.K. Spot u Karlovackoj gimn.

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 21874 | Odgovora: 92 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.