Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sta mi je sve potrebno za wireless konekciju

[es] :: Wireless :: sta mi je sve potrebno za wireless konekciju

[ Pregleda: 1750 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Y@0_MiNg

Član broj: 60680
Poruke: 5
212.200.175.*



Profil

icon sta mi je sve potrebno za wireless konekciju01.10.2007. u 13:31 - pre 202 meseci
pa, ovako, verovatno ste 1000 puta odgovorili na ovakva pitanja, i verovatno vas ovo smara, ali molim one koji znaju nesto vise da mi pomognu.

naime, sada sam se doselio u BG i hvala bogu pobegao sam od glupog dial-up neta, koji je odavno prevazidjen. sada me interesuje wireless iz vise razloga, npr. jer je prilicno brz, jer je kako mu i ime kaze bez zica, i jer vec posedujem wireless karticu u svom laptopu.

ja sam taj laptop u americi koristio bez ikakvih problema, znaci samo sam trazio "available networks" i sve je bilo prosto

sada, kada sam posetio par sajtova wireless provajdera vidim da svi pominju neke antene, opticku vidljivost sa hot-spotom, i tako neke stvari koje meni ni na pamet nisu padale; video sam puno termina koji su za mene "spansko selo", tako da mi je sve postalo jos vise nejasno

znaci, moje pitanje: sta mi sve treba od opreme za uspesno koriscenje wirelessa?

unapred hvala
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6280

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: sta mi je sve potrebno za wireless konekciju01.10.2007. u 15:04 - pre 202 meseci
Treba ti jedan ADSL prikljucak. Za wireless moras da imas spoljnu antenu, i dodatni uredjaj ili karticu saprikljuckom za spoljnu antenu. Kad saberes to i cenu paketa, ADSL ti izadje jeftiniji a i pouzdaniji.
 
Odgovor na temu

Marko Enter
Smederevo-Hagen,Nemacka

Član broj: 155840
Poruke: 1453
*.dip.t-dialin.net.



+6 Profil

icon Re: sta mi je sve potrebno za wireless konekciju01.10.2007. u 15:40 - pre 202 meseci
Pa da ako imas mogucnost da uvedes adsl uvedi bolje to.
pozdrav Marko
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: sta mi je sve potrebno za wireless konekciju

[ Pregleda: 1750 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.