Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Cudan problem,IP je tacan ali drzava nije

[es] :: Zaštita :: Cudan problem,IP je tacan ali drzava nije

[ Pregleda: 1435 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

luaay

Član broj: 64504
Poruke: 1218



+36 Profil

icon Cudan problem,IP je tacan ali drzava nije02.08.2017. u 23:38 - pre 81 meseci
Trenutno sam u Meksiku i poredio sam IP sa sajtovima koji to daju,medjutim na Yahoo mail sam dobio upozorenje da je taj IP iz Urugvaja, iz Meksika.
Vlasnik modema tvrdi da je ISP Meksicki ne urugvajski.
Da li da brinem i promenim sifru na Yahoo ili da ostavim kako jeste?
NISAM TROLL!
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Cudan problem,IP je tacan ali drzava nije03.08.2017. u 00:42 - pre 81 meseci
Brini se.

Meni je nedavno PayPal zatvorio nalog jer je moj IP sa koga pristupam servisu navodno iz države kojoj nije dozvoljeno da koristi PayPal iako se radi o fiksnom IP na iznajmljenoj liniji koja se nalazi u Srbiji, i svi relevenatni izvori uključujući i RIPE pokazuju da je IP u Srbiji. ZNači, zovem PayPal telefonom i istovremeno pristupim sajtu. Podrška u Paypalu vidi da sam se ulogovao i vidi IP adresu sakoje sam pristupio i to je moja IP adresa ali njima piše da to nije IP adresa iz Srbije.

 
Odgovor na temu

luaay

Član broj: 64504
Poruke: 1218



+36 Profil

icon Re: Cudan problem,IP je tacan ali drzava nije03.08.2017. u 04:36 - pre 81 meseci
znam,to se i meni jednom desilo za paypal ali ovde je posredi drugi problem,brinem se da me neko nije hakovao.
p.s.
Inace tvoj problem koji sam i ja imao se moze resiti tako da posaljes kopiju svoje licne karte iz Srbije paypalu ,onda ce ti odblokirati nalog.
NISAM TROLL!
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Cudan problem,IP je tacan ali drzava nije

[ Pregleda: 1435 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.