Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koju kameru kupiti (za snimanje fudbalske utakmice)?

[es] :: Digitalne kamere :: Koju kameru kupiti (za snimanje fudbalske utakmice)?

[ Pregleda: 3109 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Enthusiast

Član broj: 336717
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Koju kameru kupiti (za snimanje fudbalske utakmice)?19.05.2017. u 17:29 - pre 83 meseci
Potrebna mi je kamera za snimanje fudbalske utakmice sa tribine (iz prvih redova tribine). Negde sam pročitao da se za slične stvari kupuju akcione kamere (go pro...), ali da li takve kamere mogu da se koriste na daljinu (sa jednog kraja terena na drugi)? Ili možda postoje bolja rešenja od akcionih kamera?
Važno mi je da snimak bude dobar i ako lopta nije blizu "mog" dela tribine, i da snimak bude toliko dobar da lako mogu da se raspoznaju igrači (jer to sve radim zbog odredjenog igrača).
A i nisam napomenuo da gledam i finansijski dobro da prodjem :)

Saveti? Jel neko već ima iskustva sa snimanjem sportskih utakmica?

 
Odgovor na temu

Enthusiast

Član broj: 336717
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Koju kameru kupiti (za snimanje fudbalske utakmice)?23.05.2017. u 20:29 - pre 83 meseci
Neko?
 
Odgovor na temu

Enthusiast

Član broj: 336717
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Koju kameru kupiti (za snimanje fudbalske utakmice)?16.06.2017. u 23:12 - pre 82 meseci
Da dodam da mi je budžet do 500e! Mozda sada neko preporuci nesto?
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.



+1342 Profil

icon Re: Koju kameru kupiti (za snimanje fudbalske utakmice)?16.06.2017. u 23:17 - pre 82 meseci
Ne razumem koji problem imaš.

Snimanje fudbalske utakmice je najgluplji posao koji se pred snimatelja može staviti, kupi najbolju kameru za novce koje imaš i uživaj.

Go pro i slične zezalice zaboravi.
 
Odgovor na temu

Enthusiast

Član broj: 336717
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Koju kameru kupiti (za snimanje fudbalske utakmice)?17.06.2017. u 00:38 - pre 82 meseci
Pa trazim savet koju kameru da kupim za te pare i gde (u Beogradu). Jer sam cuo da tehnomanija, winwin... deru za te stvari i da ima povoljnije da se nadje!
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: Koju kameru kupiti (za snimanje fudbalske utakmice)?

[ Pregleda: 3109 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.