Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Acer Aspire ES 15

[es] :: Laptopovi :: Acer Aspire ES 15

[ Pregleda: 605 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nemanja24
Nemanja Matić
Student

Član broj: 296984
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Acer Aspire ES 1514.03.2017. u 19:43 - pre 86 meseci
Pozdrav ljudi, kupio sam pre 10ak dana navedeni laptop i imam problem sa touchpad-om.
Naime, levi, desni klik, scroll, sve savršeno radi, međutim postoji mehanička/tehnička greška, desni klik kao da ima dva stepena - klik ispod klika. Nadam se dame razumete šta hoću da kažem.
Imam osećaj kao da je pukla neka žabica što drži touchpad ispod desne strane/desnog klika.
Da li je neko imao slična iskustva?Šta mi je činiti?
Naravno, mogu da ga nosim u ovlašćeni servis, međutim izbegavam to iz razloga da mi tamo komp ostane 2 meseca, da ga razbucaju, a glanc nov, radi savršeno (sve osim navedenog). Nisam imao lepa iskustva sa servisima generalno tako da to izbegavam maksimalno. I sad bih ga sam otvorio i pokušao da rešim problem, međutim prestaje mi garancija ukoliko to uradim.
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Moderator
Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.dynamic.sbb.rs.



+3779 Profil

icon Re: Acer Aspire ES 1516.03.2017. u 19:10 - pre 86 meseci
Pa prosto nemoj da ga otvaraš dok je u garanciji ako si nesiguran u svoje veštine. Ostavi to ovlašćenom servisu sa kojim ne bi trebalo da imaš problema. Korektni su (Barem su takva moja iskustva.). I batali crne misli. Laptop je defektan i treba da ide na servis, pa koliko ostane, ostane. 2 meseca sigurno neće ukoliko je redovna situacija, a verujem da jeste.
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Acer Aspire ES 15

[ Pregleda: 605 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.