Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

neCisco DVB-C set top box sa CI+ na SBB

[es] :: Digitalna Televizija :: neCisco DVB-C set top box sa CI+ na SBB

[ Pregleda: 4052 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sasau
Sasa Uzelac
Zemun

Član broj: 6567
Poruke: 74
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon neCisco DVB-C set top box sa CI+ na SBB10.01.2017. u 21:13 - pre 87 meseci
Da li je neko probao da koristi ne-SBB set top box, ubaci u njega SBB karticu i gleda TV na sta god nakaci na HDMI izlaz ovog uredjaja ?

Insistiram da ne koristim njihove Cisco uredjaje, spori su i bagoviti, EPG je odbojan.
Do skoro sam koristio CI+ karitcu direktno u televizoru ali mi se od skoro mota gledanje TV-a na projktoru u basti/na terasi, a projector sa DVB-C i CI+ ce tesko iko napraviti.

I u tom trazenju naidjem na Humax, Technisat, Panasonic itd DVB-C set top boxove koji imaju CI+ slot i razne druge opcije.
Ja bi to rado pazario i instsalirao ali se plasim da nece da radi u zemlji srbiji. Ne bi me cudilo da je SBB dao sve da nista ne radi van njihovih uredjaja.

Stoga pitanje sa pocetka. Da li je neko ovo probao? Da li ja ispravno razmisljam, jos bolje da li je neko nesto slicno probao. Pazarim neki ovakav STB, ubacim SBB karticu u njega i radice sve sto placam SBBu i bice prikazano na HDMI izlazu STB, dakle TV, projector, sta vec nakacim.

Hvala
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.net.upcbroadband.cz.



+638 Profil

icon Re: neCisco DVB-C set top box sa CI+ na SBB10.01.2017. u 22:15 - pre 87 meseci
Dobro se plasis, nece raditi. Treba ti ceo modul, nece samo kartica.
 
Odgovor na temu

sasau
Sasa Uzelac
Zemun

Član broj: 6567
Poruke: 74
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: neCisco DVB-C set top box sa CI+ na SBB10.01.2017. u 22:49 - pre 87 meseci
Realno se ne razumem u ovo, ali razmšljam...
Ako je stari Samsung TV radio sa ovim sto sam dobio od SBBa, zasto ne bi recimo Panasonic STB ?

Btw. SBB daje nesto sto je kao PCMCIA kartica (modul ?) i samu karticu koja izgleda kao full size SIM odnosno kreditna kartica.

Slika:
https://www.dropbox.com/s/dj6kv3res67knf3/IMAG0450.jpg?dl=0

 
Odgovor na temu

sasau
Sasa Uzelac
Zemun

Član broj: 6567
Poruke: 74
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: neCisco DVB-C set top box sa CI+ na SBB10.01.2017. u 23:02 - pre 87 meseci
Ovo je pozadina Panasonica (130 ili 230 svejedno, samo se velicina HDD razlikuje) koji mi je zapao za oko:



Definitivno ima mesta upravo za SBBov paketic. Tj. komada dva, ali to vec ne vidim kako bih upotrebio.


[Ovu poruku je menjao sasau dana 11.01.2017. u 00:18 GMT+1]
 
Odgovor na temu

nuno
Novi Beograd

Član broj: 14842
Poruke: 766
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: neCisco DVB-C set top box sa CI+ na SBB11.01.2017. u 13:19 - pre 87 meseci
Ako podrzava CI+ radice sigurno ako je samo CI pitanje je.
 
Odgovor na temu

sasau
Sasa Uzelac
Zemun

Član broj: 6567
Poruke: 74
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: neCisco DVB-C set top box sa CI+ na SBB14.01.2017. u 21:22 - pre 87 meseci
Pazario sam Panasonic DMR HCT 130EG, stize sledeci vikend pa javljam da li (i kako) radi.
 
Odgovor na temu

sasau
Sasa Uzelac
Zemun

Član broj: 6567
Poruke: 74
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: neCisco DVB-C set top box sa CI+ na SBB25.01.2017. u 16:52 - pre 87 meseci
Radi savrseno, ako nekoga zanima, sa ogranicenjima koje postavlja SBB.

Koliko sam shvatio ni jedan STB ne moze da odjednom otvara dva PAY kanala, a kako su naplaseni SBB-ovci zakljucali sve, valjda da se neko ne bi na divlje zakacio i "uzivao u digitalnom kvalitetu", istovremeno mogu da gledam samo jedan kanal.
Ipak, ovaj uredjaj ima odlicnu foru da moze da snima kriptovan sadrzaj i da ga otkljuca naknadno, tako da mogu da snimam jedan kanal, a gledam drugi sto mi je bilo i najvaznije.
 
Odgovor na temu

DraganK

Član broj: 4976
Poruke: 109



+3 Profil

icon Re: neCisco DVB-C set top box sa CI+ na SBB27.01.2017. u 22:04 - pre 87 meseci
Citat:
sasau:
Pazario sam Panasonic DMR HCT 130EG, stize sledeci vikend pa javljam da li (i kako) radi.


A gde si kupio i po kojoj ceni?
 
Odgovor na temu

sasau
Sasa Uzelac
Zemun

Član broj: 6567
Poruke: 74
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: neCisco DVB-C set top box sa CI+ na SBB28.01.2017. u 11:22 - pre 87 meseci
100e, polovan sa ebay.de
 
Odgovor na temu

vojkan_m
Beograd

Član broj: 83176
Poruke: 2
212.200.91.*



Profil

icon Re: neCisco DVB-C set top box sa CI+ na SBB06.06.2017. u 10:27 - pre 82 meseci
Citat:
sasau: Radi savrseno, ako nekoga zanima, sa ogranicenjima koje postavlja SBB.

Koliko sam shvatio ni jedan STB ne moze da odjednom otvara dva PAY kanala, a kako su naplaseni SBB-ovci zakljucali sve, valjda da se neko ne bi na divlje zakacio i "uzivao u digitalnom kvalitetu", istovremeno mogu da gledam samo jedan kanal.
Ipak, ovaj uredjaj ima odlicnu foru da moze da snima kriptovan sadrzaj i da ga otkljuca naknadno, tako da mogu da snimam jedan kanal, a gledam drugi sto mi je bilo i najvaznije.



Ukljucio sam se tek sada. Imao bih jedno pitanje,
da li na tom STB-u radi 72 sata unazad?

Vojkan
 
Odgovor na temu

nuno
Novi Beograd

Član broj: 14842
Poruke: 766
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: neCisco DVB-C set top box sa CI+ na SBB06.06.2017. u 19:56 - pre 82 meseci
Naravno da ne, 72h unazad sbb cuva na svojim serverima.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: neCisco DVB-C set top box sa CI+ na SBB

[ Pregleda: 4052 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.