Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zivot u norveskoj

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Norveškoj :: zivot u norveskoj

[ Pregleda: 3629 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

o.s.a.
inostranstvo

Član broj: 305868
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon zivot u norveskoj23.10.2015. u 12:30 - pre 102 meseci
Pozdrav svima,procitao sam ovaj forum jos pre godinu dana,a i sada ga pratim,nisam do sada bio aktivan ali sada moram da potrazim savet od vas koji imate iskustva vise nego ja.
Ukratko trazim posao u No vec duze vremena putem oglasa na nav i finn,inace sam diplomirani pravnik sto mi i nije od pomoci tamo,ali imam visegodisnje inostrano iskustvo u turizmu,ugostiteljstvo i usluge,a pritom pricam i vise stranih jezika,Engleski,Ruski,Grcki i Francuski.Posto mi zasada niko nije odgovorio na aplikacije za posao odlucio sam da u sl 10 dana dodjem i potrazim isti na licu mesta.
By the way dolazim sa verenicom koja je drzavljanin EU,pa sam hteo da pitam dali neko ima savet gde bi bilo najbolje zapoceti ovu avanturu,Oslo ili neko drugo mesto,gde bih mogao na netu da potrazim pristojan smestaj i dali je bolje u slucaju da neko od nas nadje posao tu,a morace,da se vencamo u No.
Hvala unapted za svaki savet
 
Odgovor na temu

Feniksica
Ivana Culibrk
Novi Sad

Član broj: 331360
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: zivot u norveskoj24.11.2015. u 22:36 - pre 101 meseci
Pozdrav..
Vidim da nema nikog vec dugo na ovoj temi,ali ipak cu postaviti,mozda neko naleti sa informacijom...
Da li znate da li je priznata diploma kuvara sa zanatsko obrazovnog centra Adzija,bivsi Bozidar Adzija...
 
Odgovor na temu

surbat
kokk
Serbia

Član broj: 188377
Poruke: 198
*.215.80.38.getinternet.no.



+14 Profil

icon Re: zivot u norveskoj24.11.2015. u 22:46 - pre 101 meseci
Pisao sam u predhodnim poslovima, nikakvi kursevi, samo srednja ugostiteljska škola, vanredno ili redovno.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Norveškoj :: zivot u norveskoj

[ Pregleda: 3629 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.