Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Trebami zaista odlicna Mirc Skripta!

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Trebami zaista odlicna Mirc Skripta!

[ Pregleda: 4283 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Screaming Eagle
Ljubisa Arsenovic
nemam
nemam
Zemun-Beograd , Srbija

Član broj: 326337
Poruke: 42

Sajt: www.iptorrents.com


+5 Profil

icon Trebami zaista odlicna Mirc Skripta!17.12.2014. u 18:09 - pre 113 meseci
Moje iskreno poštovanje svima jos jednom, želeo bih da vas pre svega zaista zamolim da mi neko od vas postavi nekolko sajtova, gde bih mogao da skinem neku zaista (dobru,odličnu ili perfektu) Mirc Skriptu.
Koju vi preprcujete da je zaista ,zahvalna > da nema bagova,grešaka,virusa ili nekih probema. Kad sam rekao "zahvalna" mislio sam u pravom smislu reci

Koristio sam pre: Professional Script v.4 Black by ^^KoStA. i imo sam problem, to da ga ESET Smart Security 7 ili 8 vidi kao virus, to je prva stavka , druga je da mi desi to da usred chatovnja na irc.krstarica.com da mi izadje skorz -to jest totalno se ugasi program to jest ta skripta > Professional Script v.4 Black by ^^KoStA. < Pa sam ondak skino > Game Freaks S©®1p7 v1.0 9by 4F^R^E^A^K , na koju mi se pojedni ljudi -chateri zale da im smeta to sto kad god mi neko od chatera krene da mi pishe, toj drugoj osobi na njegovom ekranu-monitoru (izađe na ekranu -ispishe mu automatski, neku automatsku poruku tipa : Trenutno sam tu javite mi se kasnije ili mi se obratite na kanalu...
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Tako da bih vas stucnjake i velike znance- da kazem poznavaoce Mirc Skripti da mi kazete-date linkove nekoliko dobrih sajtova sa kojih mogu da (skinem) , Downloadujem neku zaista super,dobru i zahvalnu Mirc Skriptu u kojoj naravno nema : bagova,gresaka,problema a ni virusa i da bas super extra radi kako treba ( kao sto sam reko da bude bas zahvalna) u pravom smislu reči. Zato bih vas zaista od sveg srca ,najlepše zamolio da mi u vezi ovoga pomognete, bicu vam veoma zahvalan i naravno unapred veoma cenim vas trud i vaše veoma cenjeno znanje ovde na forumu.

Sa zaista velikim poštovanjem prema svima vama , vas Arsenović LJubiša


[Ovu poruku je menjao Screaming Eagle dana 17.12.2014. u 21:42 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Trebami zaista odlicna Mirc Skripta!

[ Pregleda: 4283 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.