Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problemi sa kablovskim operatorima i prigovori Ratel-u

[es] :: Udruženje korisnika telekomunikacija :: Problemi sa kablovskim operatorima i prigovori Ratel-u

[ Pregleda: 4649 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Problemi sa kablovskim operatorima i prigovori Ratel-u04.02.2013. u 12:05 - pre 136 meseci
Izvinjenje moderatorima, ali ne znam u koji podforum da izložim svoj problem.
Uselio sam se u novi stan septembra 2012. godine.
Kablovski operator Radijus Vektor je bez moje saglasnosti iskoristio kablovsk instalacije u zgradi, tako da sam, od prvog dana, imao njihov signal, iako to od njih nisam zahtevao niti sam potpisivao ugovor sa njima.
Meni se oni nikad nisu dopadali kao operater ni po izboru kanala, ni po bilo kom drugom kriterijumu.
Dolazilo je do smetnji, oni su dolazili osamsto puta da me ubede da potpišem ugovor za njih ali ja nikad to nisam pristao, jer sam na velikom TV obezbedio IPTV za svoje potrebe.
Taj njihov signal je gledalo moje dete, jer mu je bilo lakše da se snađe na klasičnom TV sistemu.
Negde početkom januara, svima u zgradi koji nisu potpisali ugovore, logično, signal je obustavljen.
Kao osoba sa invaliditetom, odlučio sam da sklopm ugovor sa SBB, kod koga ostvarujem popust na usluge.
Prilikom pozivanja korisničkog centra, rečeno mi je da tehnički uslovi na mojoj adresi postoje.
Međutim, prilikom odlaska u SBB, rečenno mi je da na mojoj adresi to nije moguće, jer je dotični Radijus iskoristio instalacije cele zgrade.
Pošto sam se setio da u istoj zgradi, u ulazu do mene, komšija ima SBB, rekao sam njegovo ime a oni ga pronašli u bazi podataka.
Nakon toga, zvali su šefove, radnike, koga sve ne, da bi rekli kako u tom ulazu postoje mogućnosti, ali u našem ne, jer je radijus iskoristio sve kapacitete.
Mene zanima, odakle radijusu tolika prava?
Ja sam 21.1. uputio prigovor ratelu, i naravno još uvek čekam odgovor.
Da li postoji ikakva šansa da mi ratel ikada odgovori?
Da li ima mogućnosti da se prigovor bilo kako reši u moju korist ili da se okanem čekanja?
Posle sam razmišljao, ako SBB nije uložio prigovor, ako oni nemaju mogućnosti ili snage da se izbore s ovim javašlukom, ko sam uopšte ja, i hoće li bilo ko moći i smeti da stane na moju stranu?
Šta vi mislite?
Neko ima iskustvo?
 
Odgovor na temu

DynDNS
Beograd

Član broj: 274168
Poruke: 118
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: juniper.net


+4 Profil

icon Re: Problemi sa kablovskim operatorima i prigovori Ratel-u04.03.2013. u 18:47 - pre 135 meseci
Sklopili ljudi dogovor da ne upadaju jedni drugima na teritoriju.
 
Odgovor na temu

[es] :: Udruženje korisnika telekomunikacija :: Problemi sa kablovskim operatorima i prigovori Ratel-u

[ Pregleda: 4649 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.