Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Canon IXUS 220 HS (black, crni) - gde kupiti...?

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Vodič za kupovinu - Digitalni fotoaparati :: Canon IXUS 220 HS (black, crni) - gde kupiti...?

[ Pregleda: 2262 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

((BugA))
Igor Djordjevic
Bor, Srbija

Član broj: 29241
Poruke: 196
93.87.128.*

ICQ: 66516695
Sajt: www.MalamutKlub.com


+17 Profil

icon Canon IXUS 220 HS (black, crni) - gde kupiti...?09.01.2012. u 20:28 - pre 149 meseci
Posle mnogo guglanja, razmisljanja i vaganja, odlucio sam se da pazarim Canon IXUS 220 HS, u crnoj boji. Ali avaj... Precesljah sve nase prodavnice (tj. sve ciji sam broj mogao naci na internetu, od velikih i poznatih imena do malih ducana), i nigde nemaju crni aparat, vec samo sivu (srebrnu, silver) varijantu :/

Htedoh i ovde da pitam, rekoh mozda neko zna - gde kupiti ovaj aparat, ali da je crne boje? Ne znam da li je u ovom delu foruma dozvoljeno direktno postavljanje linkova (reklamiranje), pa zato odgovore mozete slati putem privatne poruke. Hvala unapred :)

Pre no sto neko predlozi da uzmem neki drugi model, da naglasim sta me je privuklo ovom aparatu (u odnosu na druge, trenutno aktuelne IXUS-e): male dimenzije i (meni) lep dizajn (prost, pravougani, blago zaobljenih ivica, bez nepotrebnih kerefeka), CMOS senzor (sa pozadinskim osvetljenjem), zizna daljina 24 – 120 mm (ekv.), f/2,7 – f/5,9... i veoma bitno - dostupnost CHDK-a za ovaj model ;)

Aparat mi se zaista svidja (po onome sto sam citao/video), ali ne bih zeleo da uzmem srebrni jer mi crni izgleda mnooogo lepse... i ne bih da se nerviram svaki put kad ga uzmem u ruke jer nisam uzeo crni :))
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Vodič za kupovinu - Digitalni fotoaparati :: Canon IXUS 220 HS (black, crni) - gde kupiti...?

[ Pregleda: 2262 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.