Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pomoc oko izbora prosumer aparata

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Vodič za kupovinu - Digitalni fotoaparati :: pomoc oko izbora prosumer aparata

[ Pregleda: 1631 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nikolazrr
Nikola Draganov

Član broj: 285523
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon pomoc oko izbora prosumer aparata23.06.2011. u 18:22 - pre 156 meseci
Pozdrav, zamolio bih sve clanove koji imaju nekog iskustva i znanja vezanog za fotografiju i fotoaparate da mi pomognu

Voleo bih da mi preporucite neki jeftiniji prosumer sa manuelnim zoom-om i fokusom, broj piksela mi nije preterano bitan samo da nije nesto 3-4 I zanima me da li mozda neko ima iskustva sa aparatom Fuji Finepix s1600 ako imate ostavite neki komentar.

Uzgred aparat bih koristio za pejzaze i makro fotke, ne nesto preterano za portrete i slike pri slabom svetlu i blic mi nisu nesto bitne.

Hvala vam u napred i raspisite se javascript:void(0);
 
Odgovor na temu

PuzSporac
Jrds TV - Rezija

Član broj: 297345
Poruke: 1
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: pomoc oko izbora prosumer aparata15.01.2012. u 19:25 - pre 149 meseci
Imam iskustva sa prozumerima koliko hoces... mislimd a sada mozes da kupis sony hx 1 za 150 eura polovan... ili mozda 250-300 nov. 9.1 megapiksel sa savrsenim video HD zapisom... 20x optika, jako dobra stabilizacoija slike...
Snimao sam reklame sa njim, i cak i zaradio... mnogi se pitaju sa cim si snimao, kako dobar video.... a i fotografije su odlicne...
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Vodič za kupovinu - Digitalni fotoaparati :: pomoc oko izbora prosumer aparata

[ Pregleda: 1631 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.