Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoć oko kupovine DSLR fotoaparata

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Vodič za kupovinu - Digitalni fotoaparati :: Pomoć oko kupovine DSLR fotoaparata

[ Pregleda: 1627 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DDROTT
Web Dizajneri Web Developer
Srbija

Član broj: 208878
Poruke: 109
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.facebook.com/popov.mo..


+3 Profil

icon Pomoć oko kupovine DSLR fotoaparata10.05.2011. u 12:27 - pre 156 meseci
Imam problem !
Naime, što duže razmišljam to mi je teže da se odlučim koji fotoaparat u kombinaciji sa kojim objektivom da kupim.
Neću vam navesti modele fotoaparata izmedju kojih se dvoumim.. kako biste mi bolje pomogli u nekom svom shvatanju :)


Navešću vam par osobina koje su mi bitne, a vaša sugestija bi mi mnogo značila :)

Fotoaparat:

DSLR
Mogućnost externog ( bežičnog ) okidanja blica.
"long exposure" - beskonačno ( Primetio sam da neki modeli Nikon fotoaparata imaju beskonačnu expoziciju

Objektiv:
Razmišljam o tele objektivu, ali bi mi dobro došle i druge opcije. Recimo nekih 1.8 fiksno.


*Napomena - naravno, to treba i finansirati, tako da, uzmite i to u obzir :)


U svakom slučaju - hvala vam mnogo unapred ! :)
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.



+1342 Profil

icon Re: Pomoć oko kupovine DSLR fotoaparata15.05.2011. u 22:35 - pre 156 meseci
Nisi rekao ono što je opredeljujuće a to je cena, ali ovako na neviđeno, predložio bih ti Canon 600D.

Ali to je, verujem da znaš, tek početak igranke, nakon čega slede objektivi...a njihov odabir može biti i teži od odabira samog tela, a da ne pričam da može biti rupa bez dna.

Zato za dalju priču moraš da navedeš cenovne okvire u kojima možeš da plivaš, to će pomoći da se iskristališe rešenje.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Vodič za kupovinu - Digitalni fotoaparati :: Pomoć oko kupovine DSLR fotoaparata

[ Pregleda: 1627 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.