Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Art Communication?

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Art Communication?

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 69756 | Odgovora: 143 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milivoye
milivoye

Član broj: 28289
Poruke: 36
*.yubc.net.



Profil

icon Art Communication?28.08.2005. u 10:47 - pre 226 meseci
Pozdrav!

Interesuje me da li neko ima iskustva sa "Art Communication" - http://www.artcommunication.co.yu/

Trenutno koristim bezobrazno skup wireless kod YUBC.net i trazim pouzdan flat-rate wireless po pristojnoj ceni za blok 70.

Unapred zahvalan,
milivoye
 
Odgovor na temu

digisatplus
Bgd

Član broj: 21309
Poruke: 348
*.pat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Art Communication?02.09.2005. u 17:19 - pre 226 meseci
Ja sam imao nekoliko instalacija za klijente koji su preikljuceni na tog provajdera , moja dosadasnja iskustva su odlicna, i smatram da je provajder za preporuku.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.ppp-bg.sezampro.yu.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Art Communication?03.09.2005. u 22:23 - pre 226 meseci
koliko toliko :-) znajući Miku ne sumnjam da ćeš biti više nego zadovoljan datom uslugom
 
Odgovor na temu

maticmilos
sbg
Beograd

Član broj: 51397
Poruke: 185
213.244.222.*



Profil

icon Re: Art Communication?04.09.2005. u 01:25 - pre 226 meseci
Ja sam poprilicno zadovoljan. Koristim ga desetak dana. Malo je drugacije i izvedena instalacija, artcom je postavio svoju grid antenu i switch, ap i mozda jos nesto na krov zgrade. Posto nas je bilo oko 5-6 iz zgrade, naplatili su nam samo po 1000 din za uvodjenje (dosli su utp kablom do svakoga). Ovo kazem zbog stabilnosti veze, jer ne znam kakvu opremu imas. Brzina je preko 90% garantovanog signala.

Druga stvar je sto mozes da pristupis njihovoj internoj mrezi i skidas brzinom 60KB (film oko 3h). Na tom njihovom serveru, pored filmova ima i svakakvih programcica itd. Takodje si u LAN mrezi i sa ostalim korisnicima.

Treca povoljnost je sto ti je izgleda upload isti kao i download, a ne kao kod adsl-a da bude 256/64.

Cena mi deluje da je manja nego kod drugih, ali je kod nas zalosno sto npr za $15 sto je priblizno 900 din za 64k, u Americi imas preko 1Mbps.

Tako je kako je, uglavnom, artcom je super!

Pozdrav
www
 
Odgovor na temu

maticmilos
sbg
Beograd

Član broj: 51397
Poruke: 185
213.244.222.*



Profil

icon Re: Art Communication?20.09.2005. u 22:48 - pre 225 meseci
Na žalost, stanje se bitno promenilo. Nadam se da će ovako biti privremeno. Prešli su na novi sistem, sada ide preko pppoe, više nema statičke ip adrese, nema ni servera sa koga mogu da se skidaju filmovi i ostalo brzinom 50 - 60 kBps. Veza je mnogo nestabilna! Već nekoliko dana ovako (bar kod mene i komšije) funkcioniše, nadamo se da će biti bolje!

Pozdrav
www
 
Odgovor na temu

Elektro

Član broj: 559
Poruke: 43
*.vdial.verat.net.

Jabber: nikad nije ni bilo
ICQ: 58003828
Sajt: Nestalo


Profil

icon Re: Art Communication?14.10.2005. u 23:04 - pre 224 meseci
Pa kakva je sada veza? Ja se dvoumim da li da u narednih par dana od njih uzmem uslugu bezicnog, pa me bas zanima valja li sada???
Pozdrav iz ZEMUNA
 
Odgovor na temu

maticmilos
sbg
Beograd

Član broj: 51397
Poruke: 185
*.absolutok.com.



Profil

icon Re: Art Communication?15.10.2005. u 12:09 - pre 224 meseci
Slobodno uzmi, ne verujem da ces se pokajati. Ako ti je oprema ok, ili jos bolje ako ti oni uvode lan, sigurno ce biti stabilna veza. Meni nije htela da pukne zadnjih sedam dana, pri cemu je ping const!

Pozdrav
www
 
Odgovor na temu

Elektro

Član broj: 559
Poruke: 43
*.vdial.verat.net.

Jabber: nikad nije ni bilo
ICQ: 58003828
Sajt: Nestalo


Profil

icon Re: Art Communication?16.10.2005. u 00:37 - pre 224 meseci
ok, hvala. Mislim da cu te poslusati. Cak i da nisu tako dobri kako ti kazes, definitivni su bolji od Veratovog dial-up-a... Hvala jos jednom.
Pozdrav iz ZEMUNA
 
Odgovor na temu

legend
Beograd

Član broj: 4393
Poruke: 519
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.icb.rs


+1 Profil

icon Re: Art Communication?29.10.2005. u 00:23 - pre 224 meseci
uveli kod mog brata na bbrdu, uto do Ap-a, ali nije mi jasna fora za zatvorenim portovima za p2p?!?!?!?

kao skida se puno dok ne prosirimo link pa cemo onda sa pustimo....malo bezobrazno...
...da bi ponovo dosli, morate prvo da odete...
http://www.icb.rs
 
Odgovor na temu

andjic
Telenor
Beograd

Član broj: 66799
Poruke: 29
195.252.72.*



Profil

icon Re: Art Communication?04.11.2005. u 18:21 - pre 223 meseci
Ovog provajdera koristi moj ortak u Vojvode Stepe i gle čuda ima iste probleme kao i ja na Karaburmi na KBC Net-u. Ova dva "provajderčića" su samo u početku svog rada bila ok (dok nisu nahvatali dovoljno korisnika) da bi kasnije pozatvarali sve živo. P2P programi su beskorisni a o flat-u nema ni f pošto internet malo radi malo neće, o game serverima neću da mislim. Korisnici lupaju glavu jer tehnička služba nije u stanju da najavi eventualne radove na mreži ili da ih bar potvrdi kada su u toku. Ovo su klasična srpska "intenet provajder posla". Ozbiljni downloaderi nemate šta da tražite kod ovih provajdera, ako imate neku drugu soluciju toplo vam je preporučijem.(ja nemam drugog provajdera u okruženju, mada se iskreno nadam konkurenciji pa da napokon dobijem uslugu za koju sam platio). Sva sreća što sam probe radi uplatio samo 64 paket od 800 din, mogu misliti kako se nerviraju oni na 256 i više. Toliko od mene, pozdrav.

[Ovu poruku je menjao andjic dana 08.11.2005. u 12:19 GMT+1]
 
Odgovor na temu

digisatplus
Bgd

Član broj: 21309
Poruke: 348
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Art Communication?19.11.2005. u 14:08 - pre 223 meseci
Malo pre dobro receno "provajdercic" ima probleme u radu sa pppoe konekcijom koja dolazi sa rutera, to jest takva konekcija nije moguca. Tako kome treba internet konekcija koja ce da se deli na ruteru, najbolje ako postoji mogucnost zaobici ovog provajdera.
 
Odgovor na temu

Nele studio
Beograd

Član broj: 63779
Poruke: 48
213.244.222.*



+1 Profil

icon Re: Art Communication?20.11.2005. u 21:57 - pre 223 meseci
I ja sam se nedavno nakacio kod njih ali ne mogu da pravim poredjenja posto o tehnickom delu pojma nemam. Oni su mi sve odradili i ostaje da koristim internet kada ga ima. Problema je dosta, veza mi cesto puca iako sam na 300 metara od predajnika, protok ne mogu da procenim (imali kakva preporuka za softver?), datoteke skida otprilike duplo brze nego dial-up. Tehnicka podrska im je oko nule posto se obicno jevi ljubazan zenski glas, jeste fina ali na pitanja uglavnom odgovara sa nazovite kasnije kada kolega bude tu. Sve u svemu 900 dinara je mozda malo previse a zbog svega ovde napisanog ne usudjujem se da dam vise jer izgleda da nema razlike izmedju 64 i 128 Kbitnog protoka.
 
Odgovor na temu

digisatplus
Bgd

Član broj: 21309
Poruke: 348
*.ca.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Art Communication?22.11.2005. u 20:52 - pre 223 meseci
@Nele studio

Izgleda njima nije dovoljno za tvojih 300 metara uredjaj od 200mw i antena od 24db jer po njima to je univerzlno resenje za sve probleme. Mada izgleda to resenje neradi kod tebe na 300m sta bi tek bilo da si kojim slucajem na 50m od bazne stanice. Evo ja i moj kolega smo veceras testirali jednu novu antenu, koja ima 18 db sa uredjajem koji ima 63.1mw sa 5m kabla debelog (400) na udaljenost od 3.200 m i to radi download do daske naravno ovo nije testirano na artcommunication nego na jednom drugom provajderu, namerno necu reci kom. Ja sam imao instalaciju koje je bila udaljena 600m a korisnik je bio zakacen na artkomm i po tvrdnji njihovog instalera naravno i tu necu pomenuti ime nije bila dovoljna oprema koju sam ja instalirao a identicna je sa kojim sam malo pre opisao nego samo njihov famozni PHEENET i grid antena od 24 db ali vidim da im ta kombinacija po tvojoj izjavi NEradi ili radi jako lose. Sto govori da njihov instaler nije bio u pravu , jer pazi cuda moja oprema nije valjala na 600m a njihova ne valalja na 300m. U ostalom sami izvucite zakljucke, jer njihov glavni zakljucak nista sto nije PHEENET I grid 24db nevalja pamakar to bila i MOTOROLA uredjaji , cak u proslu subotu oko 9:00am je na AP Vojvode Stepe nestao signal njihov izgovor je bio da nije do njih nego da je do elektro distribucija isti dan u 21:00 prosao sam pored pomenutih solitera i sva tri solitera kod Vozdovacke Crkve su sijali ko novogodisnja jelka pa su oni tek danas u utorak to nekako zakrpili a sto su korisnici bili 4 dana bez servisa to nikom nista.
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.verat.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Art Communication?23.11.2005. u 10:46 - pre 223 meseci
a lokacija? napravicu ti ja link od 10 km na 2.4 u Beloj palanci (belopalancani, bez uvrede), ali u Beogradu na odredjenim lokacijama nece raditi ni na 500m

offtopic: Zamolicu korisnika digisatplus da malo sporije pise poruke, i da ih lektorise posle pisanja, jer su (barem meni) teske za citanje ovakve kakve su sada.


“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

Nele studio
Beograd

Član broj: 63779
Poruke: 48
213.244.222.*



+1 Profil

icon Re: Art Communication?23.11.2005. u 14:28 - pre 223 meseci
Super od vas Wireless mastera sto pisete sa mnogo tehnickih detalja, ali ima i nas "pacera" koji se u to bas ne razumemo, imamo samo zelju da "ta stvar" radi pa kad se nadjemo u problemu zovemo Vas u pomoc, zato par VELIKIH molbi:
1. Koristite Srpski jezik koliko mozete ili koliko ga znate, mozda Vas nece razumeti ceo svet ali u Beloj Palanci, vecem delu Beograda i naravno ostatka Srbije (izvinjavam se ako se neko nasao manje vaznim, nije mi to namera) sigurno hoce, bolje nego na iskvarenom i netacnom engleskom.
2. Preporucite mi, molim Vas, neku literaturu (besplatna na mrezi ima prednost) na nasem jeziku (za nuzdu mogu i srodni strani jezici pa i pomenuti engleski) da bas ne gledam belo u sve sto ste napisali.
3. Pitao sam da li postoji neki program kojim bih merio stvaran protok koji imam pa pomozite ako mozete. Postoje nacini da ne plati ono sto niste dobili (pojavljuje se pravo i u nasoj drzavici) samo treba to dokazati.
 
Odgovor na temu

bobo
Beograd

Član broj: 437
Poruke: 69
*.3dnet.co.yu.

ICQ: 245590512


Profil

icon Re: Art Communication?23.11.2005. u 15:25 - pre 223 meseci
ne znam za program ali evo ti ovde mozes da izmeris
http://www.bandwidthplace.com/speedtest/
 
Odgovor na temu

Nele studio
Beograd

Član broj: 63779
Poruke: 48
213.244.222.*



+1 Profil

icon Re: Art Communication?27.11.2005. u 23:40 - pre 223 meseci
Hvala.
Za ostale radi kritka koje smo imali, rezultat je sasvim pristojan
57,4 (placeno 64)
 
Odgovor na temu

lemic

Član broj: 80306
Poruke: 224
213.244.222.*



+2 Profil

icon Re: Art Communication?07.01.2006. u 20:30 - pre 221 meseci
Hristos se rodi,

Ja koristim net kod njih od Uskrsa i verovatno sam najudaljeniji korisnik oko 4,5km.Od opreme imam grid 24 i modifikovanu usb karticu od 65mw i 5m usb kabla sto nije pravo resenje ali jeftino je i radi.
Koristim wi-fi jer nemam drugu mogucnost, zivim na splavu na Adi, a i da imam, opet bi isao kod njih.Predusretljivi su i voljni da rese odmah problem,kada ga ima a to je retko,dobijao sam i opremu na poverenje a i naloge mi pustaju na rec.Imaju najbolji signal bez smetnji, meni je sve odlicno, doduse ponekad malo varira od uticaja meteo uslova ali i tada radi stabilno, i pored moje neadekvatne opreme.Doduse, bilo je zastoja ali su nam produzili naloge duze nego sto je bio zastoj.Posto je sve novo, normalno je da je dolazilo do unapredjivanja i izmena tako da i ti povremeni zastoji su u cilju bolje usluge.Evo, dva meseca radi bez greske i pored uvecanja broja korisnika.Koristim paket 128k i mnogo je bolji od 64k i za obican surf.Download je uvek 15kbs i veza ne puca,a kada pukne usled talasa odmah se loguje pa se i ne oseti.Na ftpu je brzina 60kbs i ima dosta filmova ciji bi downlad prakticno bio besmislen na obicnoj liniji.Preporucujem ih iz sve snage.
Pozdrav
Lemic
 
Odgovor na temu

konektor
beograd

Član broj: 38377
Poruke: 56
85.222.171.*



Profil

icon Re: Art Communication?02.02.2006. u 19:13 - pre 220 meseci
Ma odlični su i meni je net par meseci radio dobro sa malim prekidima, a sada mi je brzina po gore navedenom testu 83kbps....za plaćenih 256
 
Odgovor na temu

maticmilos
sbg
Beograd

Član broj: 51397
Poruke: 185
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Art Communication?14.02.2006. u 08:15 - pre 220 meseci
Mnooooogo su se pokvarili. Ukinuli su protok, odjednom je pocela da se primecuje agregacija u abnormalnom obliku, sto znaci da p2p skoro i ne radi. Poceli su da ucenjuju, ne bi li imali manje troskove. Ako hoces da koristis sada p2p, moras da platis neke abnormalne sume, uz sta dobijas i staticku ip, ali ni to ne vredi toliko.
Sve u svemu, ukinuli su i svoj forum, gde su skoro svi sclanovi, znaci 99% njih istakli razocaranje.
Ja ne znam da li su hteli da rasteraju korisnike ili sta vec, ali to sigurno nije normalan nacin. Uopste ne znam sta je problem kod njih!!!

Nisam znao da ce da na kraju ispasti tako, ali zalim zbog toga sto sam bilo kome rekao da su dobri.

Pozdrav!
www
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Art Communication?

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 69756 | Odgovora: 143 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.